PhD v lidské sexualitě

Všeobecné informace

Popis programu

Lidská sexualita PhD

Doktorský program Human Sexuality je jediným akreditovaným programem svého druhu na západním pobřeží. Nabízí kurzy a mentorství na podporu výuky studentů, výzkumu, publikování, politických projektů a kreativního úsilí.

Jako interdisciplinární program v kritických sexuálních studiích vychází náš program z teorie křečí, intersekce, feminismu, historie, filozofie, biologie, společenských věd a klinických a politických studií. Doktorský program je určen k tomu, aby připravil studenty na novou generaci myšlenkových vůdců s kritickými znalostmi o sexualitě, výzkumnými a analytickými dovednostmi, rozmanitým teoretickým zázemím a odbornými dovednostmi.

O programu

Tento online hybridní program se skládá ze dvou let studijních prací, komplexních zkoušek a disertační práce (4-6 let předpokládaného dokončení). Třídy se během třídenních víkendů setkávají v požadovaných akademických rezidencích třikrát za semestr, přičemž zůstatek výuky probíhá online.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Méně