PhD (Fakulta zdravotnických studií)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Pozýváme aplikace od nadšených studentů výzkumu, kteří chtějí prozkoumat určitý aspekt praxe související s našimi výzkumnými uskupeními.

 • Bydlení dobře s demencí
 • Začlenění a rozmanitost
 • Řízení, kvalita a bezpečnost
 • Ukončení péče o život
 • Nerovnosti v oblasti zdraví
 • Zdravotnické technologie

Prozkoumejte výše uvedené oblasti a vyhledejte podrobnosti o dostupných projektech, potenciálních supervizorech a současných studentech.

Můžete se obrátit na zaměstnance v rámci fakulty, kteří pracují ve vaší oblasti zájmu, aby před předložením žádosti o podporu a výzkum diskutovali o svých výzkumných nápadech.

Vítáme žádosti o postgraduální výzkum titulů po celý rok a bude zvažovat alternativní počáteční termíny, kdy načasování neodpovídá našim dvěma datům přijetí: říjen a únor.

Vstupní požadavky

Minimální požadavky na přihlášku k doktorátu jsou:

 • Bakalářský titul prvního nebo vyššího stupně na schválené univerzitě nebo instituci.
 • Vyšší vzdělání na schválené univerzitě nebo instituci nebo v případě profesních doktorátů, jak je stanoveno v individuálních předpisech o kurzu.
 • Výjimečně, kandidáti s méně než výše, ale se zkušenostmi a výcvikem jako vhodná příprava.

Minimální požadavky na podání žádosti o MPhil jsou:

 • Bakalářský titul na schválené univerzitě nebo instituci.
 • Odborná kvalifikace schválená Výborem pro výzkumné diplomy a vhodné všeobecné vzdělávání a školení.
 • Výjimečně mohou být Výborem pro výzkumné zkoušky přijaty uchazeči s méně než výše uvedenými schopnostmi, kteří však dokáží uspokojivě prokázat, že získali odpovídající úroveň znalostí.

Místa podléhají rozsáhlému výzkumnému návrhu, po němž následuje úspěšný pohovor.

Požadavky anglického jazyka

 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, žádáme o minimální standardní požadavek na vstup 6,5 IELTS (s dílčími testy nižšími než 5,5).
 • Certifikát musí být pořízen do dvou let od navrhovaného data zahájení.

Pokud nesplníte požadavek IELTS, můžete absolvovat kurzy anglického jazyka pro přednášky na University of Bradford .

Co budete studovat

Dozor

Pravidelně budete dostávat vynikající rady, rady a podporu zkušených, znalých a přístupných orgánů dohledu.

Školení a vývoj

Jako nový student můžete očekávat obsáhlý úvodní program, který vás přivítá na Fakultě zdravotních studií a na Univerzitě Wider University.

Rovněž vám bude nabídnuta možnost přihlásit se na webovou stránku Vitae, která je věnována vytváření britského rámce rozvoje pro postgraduální výzkumné pracovníky a výzkumné pracovníky vysokých škol. To vám pomůže identifikovat vaše vzdělávací potřeby ve vztahu ke znalostem, chování a atributům úspěšných výzkumných pracovníků.

Jako univerzita v současné době nabízíme téměř 100 krátkých kurzů a modulů, ze kterých budete moci vybrat ty, které splňují vaše vzdělávací potřeby. Jsou určeny pro vzdálené a částečné úvazky, stejně jako pro studenty na plný úvazek se sídlem v Bradfordu.

V rámci Fakulty zdravotnictví si budete moci vybrat z výběru obědových seminářů zaměřených konkrétně na studenty, kteří se zabývají výzkumem v oblasti zdraví. Budete také vyzváni, abyste identifikovali vhodné příležitosti pro externí rozvoj, které podpoří vaše učení.

Budeme pečlivě sledovat váš pokrok, abychom zajistili univerzitu, plníme vaše vzdělávací potřeby.

Učení a hodnocení

Studenti doktorského studijního programu se zavazují, že budou ve svých studiích hodnotit, zda dostatečně pokročili.

Student je obvykle povinen vypracovat zprávu a podrobný harmonogram další práce.

K tomu dochází 12-18 měsíců po počáteční registraci.

Vybavení

V létě 2011 se Fakulta zdravotnických studií přesídlila do univerzitního městského kampusu, kde v Bradfordu investovala 6 milionů liber do zdraví. Naše nová budova je vstupní branou do areálu a je vybavena nejmodernějšími simulačními programy a studijními prostory.

V našem velkém, účelově zaměřeném areálu určeném doktorandům Vám bude nabídnuta pracovní stanice, skladovací prostory a přístup k tisku. Budete mít také k dispozici schůzku 'pod' místnost, včetně webové kamery, která je ideální pro studenty uspořádat tváří v tvář a Skype setkání.

Širší univerzita má nový salon PGR, kde se budete moci zapojit do aktivit souvisejících s širší komunitou PGR.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Čtěte více

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Méně