Pg Diplom V Oblasti Veřejného Zdraví

University of Essex Online

Popis programu

Read the Official Description

Pg Diplom V Oblasti Veřejného Zdraví

University of Essex Online

Náš postgraduální diplom v oblasti veřejného zdraví je pokročilý kvalifikace navržen tak, aby vybavit obsazeno profesionály zdraví s uznanou kvalifikací z vrcholu britského univerzitě a zároveň pokračovat v práci ve stejnou dobu.

Postgraduální diplom v oblasti veřejného zdraví poskytuje hlubší pochopení veřejného zdraví začleněním klíčové téma epidemiologie.

Budete stavět na základní znalosti získané z jednotek v rámci Postgraduální certifikát v oblasti veřejného zdraví a prozkoumat základní epidemiologické pojmy měření onemocnění a interpretaci informací zdravotní stav obyvatelstva úrovně.

Proč studovat tuto problematiku?

Znalosti a dovednosti, které se bude vyvíjet v tomto kurzu vám pomůže rozvinout důvěru v měření a interpretaci dat populace, které se kombinují na podporu svého schopnost posoudit priority, podporu veřejného zdraví a zvážit hlavní faktory ovlivňující zdraví populace prostřednictvím dokončení Vaší Volba dvou našich volitelných modulů. Přizpůsobení možností studia je klíčovou výhodou tohoto kurzu, ten, který umožní soustředit na klíčové oblasti zájmu, současném zaměstnání či pracovní pronásledování.

Kariéra destinace

Jako postgraduální diplom v oblasti veřejného zdraví absolvent, budete mít získali pokročilé znalosti teorie veřejného zdraví, a metodiky stojí za její realizaci, který umožní její další progrese u svého stávajícího veřejného zdraví roli nebo vstupu do odvětví. Můžete se také budou moci bez problémů pokroku na naše Master of veřejného zdraví samozřejmě.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 13, 2017
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
16 měsíců
Kombinované
Price
Cena
6,800 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Colchester, Anglie
Datum začátku: Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Colchester, Anglie
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu