Pg Diplom Kontrola Infekce

University of Essex Online

Popis programu

Read the Official Description

Pg Diplom Kontrola Infekce

University of Essex Online

Náš Postgraduální diplom v oboru pro kontrolu infekcí je pokročilý kvalifikace navržen tak, aby zdravotní sestry a ostatní zdravotnické pracovníky s komplexní pochopení infekčních kontrolu a prevenci nemocí v nemocnici, sociální péče a komunitních. Kurz se zabývá klíčové oblasti, včetně mikrobiologie, imunologie, veřejného zdraví a přenosných tlumení choroby. Stejně jako učení o povaze přenosné nemoci ao tom, jak se vypracovat strategie pro dohled, kontrolu a prevenci, budete získat pochopení základních principů výzkumného záměru.

Proč studovat tuto problematiku?

Poptávka po Control kurzy infekce se v posledních letech v důsledku infekčních nemoci ohnisek a super-bug, jako je prasečí chřipky, SMRA a Ebola zdůrazňující potřebu efektivnější kontrolu infekce. Zásadní oporou tohoto programu je, že prevence je lepší než léčba, a to je to mentalita, která bude snad dělat ohnisek minulostí.

S infekčním onemocněním často dominuje novinové titulky, pochopení toho, jak infekce se vyskytují a jak se různé mikroorganismy jednat a šíření stala klíčovým tématem pro mnoho odborníků, kteří pracují ve zdravotnictví a sociální péči. I když je tento kurz je ideální pro klinické lékaře specialisty infekci řízení, to je také důležité, aby dalším zdravotnickým pracovníkům, včetně zaměstnanců ministerstev zdravotnictví, zdravotnických oddělení, humanitárních organizací a agentur pro kontrolu nemocí.

Kariéra destinace

Jako PG Dip Infection Control on-line studenta, budete obvykle pracovat jako kontrolní sestry specialistky infekce, životního prostředí, zdravotní úředník nebo jiný zdravotnický pracovník odpovědný za kontrolu infekce ve své roli.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 13, 2017
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
16 měsíců
Kombinované
Price
Cena
6,800 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Colchester, Anglie
Datum začátku: Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - Colchester, Anglie
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu