Přidruženého titul v lékařské pomoci

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Associate titul v lékařské Pomoc

Jižní průmyslová škola je Associate titul v lékařské Pomoc vám pomůže připravit se na kariéru v oblasti zdravotní péče. Pro mnohé, kteří pracují v oblasti zdravotní péče není jen sen - je to volání. Pokud to zní, jako jste vy, naše lékařské napomáhání Associate studijní program je skvělý způsob, jak začít v oblasti zdravotní péče.

Tento Asistence Program Medical je navržen tak, aby vás vystavit jak na správní a klinické aspekty zdravotnického prostředí, a zahrnuje kurzy lékařské teorie a terminologie, klinických postupů, lékařské plakátování, a anatomie a fyziologie. Lékařské Asistenti úzce spolupracovat s lékaři a jsou často hlavním bodem kontaktu s pacientem. Lékařské Asistenti hrají důležitou roli v dobře řízené ordinaci a mají celou řadu povinností.

V tomto lékařské asistenčního programu, budete podílet na klinických laboratorních tříd, kde můžete aplikovat poznatky jste se naučili a budování real-svět dovednosti pro dnešní zaměstnavatele. Budete také podílet na povinné externship, která nabízí další příležitost uplatňovat naučené dovednosti a kompetence. Naše ruce-na lékařský asistent školení oddělí vás od svých vrstevníků a pomáhají vám zkušenosti uspět v nové lékařské pomáhající kariéře.

Po úspěšném absolvování lékařské asistenčního Associate to studijní program, absolventi mohou pokračovat v zaměstnání entry-level jako zdravotnické asistenty se soukromými lékaři, zdravotní kliniky a dalších zdravotnických zařízeních. Může vztahovat i Absolventi tohoto programu sedět za Registered Medical Assistant (RMA) nebo Národní Certifikovaný Zdravotnický asistent (NCMA) certifikační zkoušky.

Medical Asistence studijní program

  • Může být dokončen v přibližně 18 měsíců.
  • Skládá se z hands-on instrukce od zkušených odborníků.
  • Nabízí flexibilní plánování. Ranní, odpolední a večerní kurzy k dispozici.
  • Povinné externship, který vám umožní aplikovat naučené dovednosti a kompetence.

Kariérní možnosti po dokončení studia

  • lékařský asistent
  • Phlebotomist
  • Hospitalizací Assistant
  • Chiropraxe Assistant

Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak vydělat si Associate studijní program v lékařské asistenčnímu, a zda jižní technická škola je dobrou volbou pro vás, vyplňte formulář na této stránce získat více informací. Nebo volejte nyní mluvit zkušeného zástupce.

Poslední aktualizace Čvc 2015

Informace o škole

At Southern Technical College, our career training programs are designed to help you reach your career goals – whatever they may be! Southern Technical College is the right place for students who want ... Čtěte více

At Southern Technical College, our career training programs are designed to help you reach your career goals – whatever they may be! Southern Technical College is the right place for students who want quality career training in the growing fields of Allied Health, Business, Design, Education, Information Technology, Legal Studies, Nursing and Technical Trades. So what are you waiting for? Contact an admissions representative at... Méně
Bonita Springs , Fort Myers , Port Charlotte , Tampa , Auburndale , Brandone , Mount Dora , Orlando , Sanford + 8 Více Méně