Přidruženého titul v diagnostických zdravotnických sonografie

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Associate titul v diagnostických zdravotnických sonografie

Dnešní zdravotníci spoléhají na high-tech zařízení, diagnostikovat a účinně léčit pacienty. V našem programu Diagnostický Zdravotnický sonografie přidružený Titul, můžete se naučit využít sílu technologie a získat dovednosti to trvá najít náročné a obohacující novou kariéru.

Sonografie kurzy v tomto programu poskytují základ v sonografie a zahrnují celou řadu sonografie technik, jako je ultrazvukové vybavení, gynekologické sonografie, a embrya a plodu sonografie. Tento program zahrnuje také externship navržen tak, aby vám cenné zkušenosti v oboru - zkušenosti, se můžete spolehnout na, jak si pustit na své nové kariéry.

Nová kariéra je čekání! Kontaktujte Southern Technical College se dozvědět, proč jsme vyniknout mezi školami na Floridě, a jak můžeme pomoci vám pracovat směrem ke kariéře v oblasti zdravotní péče v našem programu Diagnostický Zdravotnický sonografie Associate Studijní!

Jak dlouho to bude trvat, abych se dokončit tento program?

Program je navržen tak, aby 88 týden dokončit. Z těch, které dokončil program v 2013-2014, *% skončil v 88 týdnů.

  • Méně než 10 studentů dokončili tento program v 2013-14. Číslo který skončil v normální hrací doby byl odepřen zachovat důvěrnost studentů.

Jaké jsou moje šance na získání zaměstnání, když jsem absolvent?

Míra umístění práce pro studenty, kteří dokončili tento program je %. Tato instituce v současné době není nutné vypočítat zaměstnání sazbu umístění pro program dokončili.

Poslední aktualizace Pro 2015

Informace o škole

At Southern Technical College, our career training programs are designed to help you reach your career goals – whatever they may be! Southern Technical College is the right place for students who want ... Čtěte více

At Southern Technical College, our career training programs are designed to help you reach your career goals – whatever they may be! Southern Technical College is the right place for students who want quality career training in the growing fields of Allied Health, Business, Design, Education, Information Technology, Legal Studies, Nursing and Technical Trades. So what are you waiting for? Contact an admissions representative at... Méně
Bonita Springs , Fort Myers , Port Charlotte , Tampa , Auburndale , Brandone , Mount Dora , Orlando , Sanford + 8 Více Méně