Přístup k vysokoškolskému diplomu ve zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Diplom za přístup k vysokoškolskému vzdělání je kvalifikace, která připravuje lidi bez tradiční kvalifikace na studium na univerzitě. Pokud byste chtěli jít na univerzitu, ale opustili jste školu bez kvalifikace, kterou potřebujete, pak by pro vás mohl být kurz Přístup k HE. Pro přístup k vysokoškolským kurzům není stanovena žádná horní věková hranice, kterou je možné absolvovat za jeden rok na částečný úvazek.

Diplom na Redcar & Cleveland College zahrnuje: Access Research Project, Researching and Understanding, Opportunities for Higher Education, Psychological Aspects of Health, Professional Health Care Care Skills, Health Promotion, Human Biology, Value-Based Health Care, Maths at Level 2 and 3 .

Dozvíte se to prostřednictvím seminářů, které zahrnují přednášky a demonstrace. Interaktivní výuka bude zahrnovat používání IT a virtuálního výukového prostředí (VLE). Studenti jsou podporováni a vedeni k rozvoji nezávislých technik učení.

Úspěšní uchazeči se ucházejí o univerzitu o místo na řadě titulů souvisejících se zdravotní a sociální péčí. Patří mezi ně ošetřovatelství, porodní asistence, pracovní terapie, zubní sestra a fyzioterapeut. Můžete také postoupit na Cert HE v sociální péči, který je poskytován na vysoké škole.

One Awards uděluje tuto kvalifikaci.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams.

With a wide range of school leaver courses from entry-level through to level 3, at Redcar & Cleveland College, we can help you on your way to achieving your dreams. Méně