Online kurz povědomí o duševním zdraví

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

CPD Schváleno

Lidé často ztotožňují slova duševní zdraví s duševními chorobami a existuje mnoho definic toho, co vlastně duševní zdraví vlastně je. Problémy s duševním zdravím se mohou stát komukoli i přes sociální zázemí, inteligenci, pohlaví nebo jiné faktory.

Tento kurz vysvětluje rozdíl mezi duševním zdravím a duševním onemocněním. Pokrývá příznaky řady nejčastějších duševních nemocí, takže budete vědět, na co je třeba dávat pozor, nebo co očekávat, pokud pracujete s někým z těchto stavů. Rovněž poskytuje několik praktických rad, jak můžete efektivně pracovat s těmi, kterých se tyto podmínky týkají.

Kurs Číslo modulu Název modulu Pass% Povinné
Povědomí o duševním zdraví 1 Co jsou to duševní nemoci a míra prevalence 70
Povědomí o duševním zdraví 2 Příznaky Bi-Polar, deprese, psychotické poruchy a schizofrenie 70
Povědomí o duševním zdraví 3 Příznaky úzkosti, poruchy osobnosti, sebepoškozování 70

Doporučené systémové požadavky

  • Prohlížeč: Aktuální webový prohlížeč
  • Video: Aktuální ovladače videa
  • Paměť: 1 GB + RAM
  • Rychlost stahování: Broadband (3 MB +)

Trvání: 25 minut (Poznámka: Toto je založeno na množství zobrazeného video obsahu a je zaokrouhleno. V žádném případě nezohledňuje dobu načítání ani dobu přemýšlení nad otázkami).

mental health, wellness, psychology

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Čtěte více

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Méně