Online absolvent certifikátu o ošetřovatelství

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

 • Délka kurzu: 8 měsíců, zkráceně.
 • Kurz Poplatky: 2 600 dolarů na předmět. FEE-HELP je k dispozici.
 • Období studia: leden, březen, květen, červenec, září, říjen
 • Předměty předmětu: 4
 • Majors: Vedení a řízení, Vzdělávání

Úvod do kurzu

Chtěli byste si uvědomit, že jste ošetřovatelé? Tento kurz vám pomůže připravit vás na systém zdravotní péče zítřka.

James Cook University Online certifikát absolventa ošetřovatelství vám poskytne podporu, kterou potřebujete k dosažení vašich profesních cílů v dnešním rychle se rozvíjejícím systému zdravotní péče.

Australská zdravotní péče se mění. Vlády, průmysl a poskytovatelé zdravotní péče pracují chytřeji, aby dokázali čelit rostoucím nákladům spojeným s rostoucí poptávkou po našem zdravotním systému.

Rozvíjíte pokročilé znalosti a odborné dovednosti ve vaší zvolené ošetřovatelské oblasti. Budete mít možnost ve své oblasti praxe přijmout roli v ošetřovatelských vedoucích pozicích, zvýšit profesionální uznání a zvýšit svůj potenciál využít nových příležitostí ve své ošetřovatelské kariéře.

Náš 100% online kurz Vám nabízí flexibilitu při studiu vašich kariérních a rodinných závazků. Můžete studovat kdekoli a kdykoli vám vyhovuje.

Pokud chcete posílit váš příspěvek ke zlepšení ošetřovatelské praxe a poskytovat lepší péči o pacienty, začne zde vaše konečná ošetřovatelská kariéra.

Urychlete svou studii

Využijte naší zrychlené a intenzivní struktury učení. Studujte jeden předmět najednou po dobu sedmi týdnů a dokončete maturitní vysvědčení do jednoho roku.

Připravte se na vysokoškolské vzdělání

JCU nabízí možnosti studia Pathway které vám pomohou při přechodu na vyšší kvalifikaci na konci absolventského certifikátu. Budujte směrem k vašemu pánovi ošetřovatelství s flexibilním vstupem a dokončením.

Jeden z nejlepších pedagogů sestry

Studujte prostřednictvím JCU, jednoho z top 10 pedagogů sester v Austrálii, a spojte se s předními praktickými a výzkumnými akademickými sestrami.

Vstupní požadavky

Chcete-li se přihlásit do online certifikátu absolventů ošetřovatelství, musí mít žadatelé:

 • Absolvoval bakalářský ošetřovatelský stupeň AQF 7 nebo rovnocennou kvalifikaci.
 • Registrace jako registrovaná zdravotní sestra (divize 1) nebo registrovaná porodní asistentka v Australian Health Practitioner Agency Agency (AHPRA) nebo ekvivalentní registrace u příslušného registračního orgánu pro žadatele mimo Austrálii.
 • Dokončil minimálně jeden rok klinické praxe na plný úvazek nebo ekvivalent částečného pracovního úvazku jako registrovaná zdravotní sestra.
 • Žadatelé, kteří nejsou anglicky mluvící, musí splňovat požadavky na znalost anglického jazyka v pásmu 3a - Rozvrh II přijímacích politik JCU.

Co budete studovat

Chcete-li dokončit svůj online absolventský certifikát v ošetřovatelství, vyberte si buď jednu ze dvou hlavních společností: vedení a řízení nebo vzdělávání, takže si můžete vytvořit svůj studijní program tak, aby vyhovoval vaší vlastní profesní dráze.

JCU nabízí předměty z oblasti etiky a managementu zdraví klinického koučování, abyste se mohli zaměřit na oblasti, které vám pomohou nalézt nejlepší kariéru.

Leadership and Management hlavní

 • Vedení a řízení ve zdravotnictví
 • Etika a management zdraví
 • Efektivní klinická správa
 • Přesvědčivá komunikace

Hlavní vzdělání

 • Principy vzdělávání pro zdravotnického odborníka
 • Výuka v praxi
 • Klinické koučování
 • Přesvědčivá komunikace

Posouzení

Hodnocení zahrnuje kombinaci dokončených kurzů, úkolů a online zkoušek. Studenti obdrží pravidelnou zpětnou vazbu o svém pokroku prostřednictvím on-line fór a individuálních konzultací s akademickými pracovníky.

JCU absolvent certifikátu o ošetřovatelství zahrnuje předměty, které také tvoří součást JCU absolventský diplom ošetřovatelky.

Uznávání předchozího učení (RPL)

Pokud jste dříve studovali příbuzné předměty, které jsou pro tento kurz relevantní, můžete mít nárok na získání kreditů na vaše absolventské osvědčení o ošetřovatelství a zkrátit celkový čas, který by mohl trvat k dokončení vaší kvalifikace.

Personalizovaná podpora pro váš úspěch

Na JCU Online budete vždy připojeni k pomocné ruce. Budete mít přístup k individuální podpoře s vaším vlastním poradcem pro úspěch, který vám pomůže dosáhnout vašich studijních cílů. Naše podpora se provádí s vámi po celou dobu studijní cesty od okamžiku, kdy začínáte do dne, kdy absolvujete. Naši učitelé vám pomohou při zodpovězení jakýchkoli otázek nebo poradenství během celého kurzu.

Studujte online na JCU a budete se podílet na pokročilém interaktivním výukovém prostoru, který využije video, audio, fóra a praktická cvičení. Zůstaňte ve spojení prostřednictvím živých chatů se svými lektory, mentory a spolužáky a vybudujte si profesionální síť. Budete se divit, co online učení nabízí!

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Čtěte více

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Méně
Douglas , Brisbane , Smithfield + 2 Více Méně