Online Graduate Certificate v Integrative Health and Wellness

Všeobecné informace

Popis programu

Tento jedinečný 12-kreditní absolvent certifikát program je zcela online a může pomoci urychlit svou kariéru v integrační zdraví a wellness.

Integrativní zdraví je celosvětový průmysl ve výši 40 miliard dolarů a formuje budoucnost zdravotní péče. Aby byli poskytovatelé zdravotní péče součástí tohoto hnutí, potřebují rychlou, cílenou Pathway ke znalostem a dovednostem, které jim pomohou prosperovat. Navržený speciálně pro náročné profesionály, kteří usilují o rozvoj plynulosti integračního zdraví a holistický přístup k jejich klinickým praktikám, náš on-line certifikátový program Integrative Health and Wellness online je vyučován odborníky a kliniky v oboru. Díky vědeckému studiu a zkušenostnímu učení se naučíte praktické léčebné nástroje, které umožní vašim klientům okamžitě zažít výhody integračního zdraví.

Výhody programu

 • Naučte se nejcennější trendy v integračním zdraví a jak je vědecky hodnotit.
 • Zažijte léčbu mysli a těla a její silné účinky z první ruky.
 • Praxe koučování dovednosti, které pomáhají svým klientům sledovat se změnami životního stylu a radikálně zlepšit jejich zdraví.
 • Integrujte teorii, vědu a praxi do klinických hodnocení a léčebných plánů, které mohou vašim klientům přinést skutečné výsledky, které mění život.

Struktura programu

Integrativní zdraví a wellness je 12-úvěr, čtyř-kurz absolvent certifikát program nabízen v asynchronní, 100% on-line prostředí. To znamená, že nabízíme maximální flexibilitu pro uspokojení potřeb pracovních profesionálů. Neexistují žádné online schůzky ani časy, kdy se budete muset přihlásit; stačí odeslat kurs před termínem odeslání, a podívejte se zpět na zpětnou vazbu od svých instruktorů a spolužáků.

Jako student tohoto programu získáte odborné znalosti v oblasti integrace zdraví a wellness. Vaši spolužáci budou s největší pravděpodobností praktikovat profesionály se zdravotním, vědeckým nebo akademickým zázemím, kteří jsou zaměstnáni nebo hledají zaměstnání na pozicích vyžadujících tuto specializaci.

Je online kurz vhodný pro vás?Časová osa dokončení programu

 • Všechny čtyři kurzy budou nabízeny nejméně jednou ročně, abyste mohli program dokončit do jednoho roku.
 • I když většina studentů program dokončí do jednoho roku, na dokončení programu vám bude umožněno do tří let.

Vstupné

Vstup do tohoto online certifikátu je selektivní. Je vyžadován americký bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z ne-americké vzdělávací instituce. Není vyžadován ani doporučován žádný specifický bakalářský studijní program.

Certifikační program lze provádět na plný nebo částečný úvazek. Pro mezinárodní účastníky se víza nevyžadují, protože program je nabízen online.

Požadované aplikační materiály

Všechny přihlášky musí být zaslány elektronicky, s výjimkou vašeho přepisu, který bude doručen přímo absolventské škole.

 1. Online formulář žádosti.
 2. Přepisy ze všech dřívějších vysokých škol. V době podání žádosti zašlete oficiální dokumenty do postgraduální školy (viz níže). Přijaté osoby, které budou nabízeny, budou muset před započetím registrace ověřit, že oficiální dokumenty (jak je uvedeno níže pro tuzemské i zahraniční účastníky), jsou považovány za oficiální.
  1. Domácí přepisy: Úřední přepisy musí být doručeny do obálek zapečetěných vydávajícími institucemi, které potvrzují udělení daného stupně. Kopie, otevřené nebo neuzavřené obálky, neoficiální výtisky nebo faxy nebudou akceptovány jako oficiální dokumenty. Proces vyžádání přepisů z univerzit může trvat mnoho týdnů, proto prosím naplánujte.
  2. Mezinárodní přepisy: Mezinárodní žadatelé musí předložit jeden (1) oficiální přepis v angličtině a jeden (1) oficiální přepis z rodného jazyka nebo známku z každé vysoké školy nebo univerzity.
 3. Životopis nebo životopis - Odeslat s online aplikací.
 4. Vyjádření akademických cílů a odborných zájmů - Podejte spolu s on-line přihláškou prohlášení o akademickém účelu (300-500 slov), které se bude zabývat a) Vaším účelem při dosahování tohoto stupně certifikace a b) jakým způsobem program studia zapadá do vašich celkových profesních cílů.
 5. Pro obyvatele Marylandu: Vyplňte žádost o pobyt zde: http://www.umaryland.edu/registrar/residency/application/
 6. Pro mezinárodní žadatele: Oficiální zprávy o hodnocení TOEFL nebo IELTS: Mezinárodní žadatelé musí prokázat znalosti anglického jazyka, musí být zasláni přímo z agentur TOEFL (test z angličtiny jako cizího jazyka) nebo IELTS (International English Language Testing System). Minimální požadované skóre je 80 na internetových TOEFL a 7 na IELTS.
  Všechny oficiální výsledky musí být zaslány přímo z TOEFL (použijte prosím kód instituce # 5848) nebo IELTS na Graduate School.
 7. Nevratná přihláška $ 75 (US): Zaplaťte online nebo zašlete přímo na postgraduální školu.

Poznámka: Pro přijetí do tohoto certifikačního programu není třeba skóre GRE. Je možné požádat o přijímací pohovor (telefonicky nebo prostřednictvím služby Skype).

Kariérní výhled

Podle amerického ministerstva práce se předpokládá , že zaměstnávání zdravotnických povolání poroste od roku 2014 do roku 2024 o 19%. Znalosti a školení, které obdržíte v programu Integrative Health and Wellness Certificate, vás připraví na to, abyste mohli začít s kariérou. počet rychle rostoucích oblastí, včetně:

 • Holistické zdraví
 • Trpělivá péče
 • Wellness
 • Výzkum
 • Vzdělání

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

U.M.B. is Maryland's only public health, law, and human services university. Six professional schools and a Graduate School confer the majority of health care, human services, and law professional deg ... Čtěte více

U.M.B. is Maryland's only public health, law, and human services university. Six professional schools and a Graduate School confer the majority of health care, human services, and law professional degrees in Maryland each year. Méně