Oftalmologie primární péče (MSc - online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Oftalmologie primární péče (MSc - online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Tento nový tříletý magisterský program na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu a vede k titulu Master of Science (MSc). Byl vyvinut ve spolupráci s NHS Education for Scotland (NES).

Zaměřuje se především na optometristy, kteří hledají formální postgraduální výcvik v komunitní klinické péči. Tento program je také vysoce relevantní pro lékařské a chirurgické praktikanty, kteří vstupují do specializačních školení v oboru oftalmologie.

Tento stupeň je v souladu s učebními osnovami zkoušek FRCSEd a FRCOphth ve Spojeném království a Irsku, což je velmi atraktivní pro domácí a zahraniční studenty.

Tento program je zaměřen na podporu optometristů, kteří hledají formální postgraduální výcvik v komunitní klinické péči a také lékařské a chirurgické praktikanty, kteří vstupují do specializované výcvikové oftalmologie.

Tento program poskytuje studentům prvotřídní přípravu na Fellowship Royal College of Surgeons of Edinburgh (FRCSEd) a Fellowship of Royal College of Oftalmologists (FRCOft) zkoušky nebo ekvivalentní, s dalším důrazem na získané znalosti a jeho použití.

Výzkumný projekt MSc ve třetím roce také slouží jako příležitost k rozvoji akademické kariéry. Ophtalmology

Online učení

Program se vyučuje zcela online. Studenti jsou podporováni synchronní a asynchronní diskusí s e-tutory - všemi vedoucími klinikami ve svém oboru - a mají přístup k rozsáhlému učebnímu zdroji včetně předplatného na klíčové online knihy a časopisy. Od studentů se očekává, že budou vést e-semináře a kluby elektronických časopisů.

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.

Program je veden profesorem Baljeanem Dhillonem.

Struktura programu

Tento program, který je dodáván prostřednictvím online učebního prostředí, probíhá na semestrálním základě v průběhu tří let a každý týden trvá přibližně 10 až 15 hodin studia pružným a modulárním způsobem. Všechny moduly jsou povinné a jsou vyučovány a hodnoceny s využitím přístupu založeného na klinických problémech a zahrnují účast na diskusních fórech a reflexních portfoliích.

Studenti shromažďují kredity dokončením řady modulů vedoucích k postgraduálnímu certifikátu, postgraduálnímu diplomu nebo magisterskému titulu. Minimální doba pro dokončení celého magisterského programu je tři roky a maximální doba dokončení je šest let.

Na úrovni certifikátů a diplomů musí studenti absolvovat závěrečnou zkoušku, která se koná v Edinburghu pro studenty se sídlem ve Velké Británii nebo s předem schválenou partnerskou institucí pro zahraniční studenty.

Rok 1: Certifikát

 • Základní oční věda: anatomie, patologie, fyziologie očních struktur
 • Základní zkouška
 • Základní glaukom
 • Základní makulární nemoci
 • Základní akutní oční onemocnění
 • eTring a zpřesnění doporučení

2. ročník: diplom

 • Pokročilé oční vědy: anatomie, patologie, fyziologie očních struktur
 • Pokročilá zkouška
 • Pokročilý glaukom
 • Pokročilé onemocnění makuly
 • Pokročilé akutní oční onemocnění
 • Pokročilá eTrace a zpřesnění doporučení

Rok 3: Mistři

Závěrečný ročník zahrnuje projekt řízených výzkumných projektů, který bude proveden ve schváleném tématu, který odráží váš špecializovaný zájem a bude vyžadovat předložení písemné zprávy o projektu.

Kariérní možnosti

Tento program je určen pro:

 • optometristy, kteří chtějí zlepšit své znalosti se zvláštním ohledem na diagnózu a léčbu očních onemocnění, jelikož se dostávají do rostoucí role při léčbě očních onemocnění jako součást multidisciplinárního týmu zdravotní péče
 • lékařské a chirurgické praktikanty, kteří usilují o specializaci v oftalmologii, což jim umožní flexibilně se orientovat na své FRCSEd, FRCOphth nebo ekvivalentní

Získání MSc bude zdůrazňovat závazek studentů k dalšímu profesnímu rozvoji v jejich zvolené kariéře a zajistí konkurenční výhodu při žádosti o klinické pozice.

MSc také pomůže připravit je na akademickou nebo výzkumnou kariéru. MSc je také relevantní pro praktické lékaře a stážisty praktických lékařů se zvláštním zájmem o oční lékařství, lékaři rodinného lékařství, ortoptiky, oční sestry a další odborníci na oční zdravotnictví, kteří se snaží zlepšit porozumění oční oftalmologii primární péče a jejímu rozhraní se sekundární péčí.

Vstupní požadavky

Lékařský titul (MBChB nebo ekvivalent) nebo titul UK 2: 1 nebo jeho mezinárodní ekvivalent v oboru optometrie, ortoptiky, výdejní optiky, oční ošetřování nebo biomedicínských věd.

Vaše žádost budeme také zvažovat, pokud máte 3 - 5letou pracovní zkušenost nebo odbornou kvalifikaci, jako je RGN, s odpovídajícími klinickými zkušenostmi.

Požadavky anglického jazyka

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

 • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno v britských vízech a imigracích
 • IELTS Academic: celkem 6.5 (nejméně 6.0 v každém modulu)
 • TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu)
 • PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v sekcích "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" nejsou zohledněny)
 • CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu)
 • Trinity ISE: ISE II s vyznamenáním ve všech čtyřech složkách

Vyučované a hodnocené stupně v angličtině nesmí být starší než tři roky na začátku studijního programu. Jazykové testy nesmějí trvat déle než dva roky na začátku studijního programu.

Stipendia a financování

Občané Spojeného království, osoby s trvalým pobytem a někteří občané EU, kteří nemají bydliště ve Spojeném království, by mohli mít nárok na postgraduální půjčku za odměny - a v některých případech i za životní náklady.

This school offers programs in:
 • Angličtina
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Poslední aktualizace October 24, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 9, 2019
Duration
Délka trvání
1 - 6 let
Kombinované
Price
Cena
12,300 GBP
(MSc). 8 200 GBP (PgDip). 4 100 GBP (PgCert).
Information
Deadline
Srp. 30, 2019
Locations
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Datum začátku : Sept. 9, 2019
Termín odevzdání přihlášek Srp. 30, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 9, 2019
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Srp. 30, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu