Ošetřovatelství

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

Popis programu

Read the Official Description

Ošetřovatelství

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

zdravotní sestra

Profil absolventa

Absolvent ošetřovatelství Je schopen posoudit člověka jako celostní bytost, s jeho vlastní potřeby uspokojit; rozumná, etická a humanistická, znalosti o komplexní péči o jednotlivce, rodiny a komunity, s osvojení odborných dovedností poskytovat kvalitní péči, teplo, účinnost, efektivitu a bezrizikové pro uživatele.

Je schopen komunikovat ústně i písemně v angličtině na pokročilé úrovni, což umožní lepší výkon podle požadavků a potřeb globalizovaného světa, větší možnosti pro vstup na trh práce, komunikovat s lidmi z jiných kultur mají přístup k různým zdrojům informací a rozšířit jejich pohled na svět.

Profile integrovat kognitivní, intelektuální, motor a emočních dovedností. V „učící se, že“ tvorba analytického, kritického, zamyšlený sestra zavázala k řešení zdravotních problémů, respekt k lidské důstojnosti, hodnoty, národní kultury a dalších zemích vyplývá, svobodu , míru a solidarity. Podporuje mezilidský vztah, který zajišťuje důvěrnost, respektování individuality a důstojnosti osoby ve své péči.

V dialogovém okně „naučit se učit“ tvorbu zdravotní sestry, který zná etické a bioetické principy, sociální vědy, základní vědy a kojící věda a technologické inovace vznikají.

V dialogovém okně „know-how“ základní principy, sociální a ošetřovatelské péče tím, že lidé aplikované vědy; dominuje modely a teorie ošetřovatelství a procesu péče jako metodický nástroj v ošetřovatelské práci vědecké povahy.

  • Má kapacitu pro rozhodování při identifikaci a řešení problémů v oblasti zdraví a ošetřovatelství.
  • Má schopnosti podílet se na výzkumu v oboru ošetřovatelství a podílet se na dalších oblastech zdravotnictví pro plány ošetřovatelské péče.
  • Má schopnost organizovat a řídit zprávy systému a záznamy o ošetřovatelství a zdraví.
  • Má schopnosti nabídnout komplexní péči včas, s teplem a lidské kvality, použití vědecké metody a kojící prostřednictvím ošetřovatelského procesu na různých úrovních péče.
  • Má schopnost vykonávat protokolů, technik a postupů, respektování norem biologické bezpečnosti a etiky, bioetiky a zásad s pečovatelskou službou.

V dialogovém okně „naučit žít“ tvorba hodnot vyplývá, podporu osobního a sociálního zlepšení prostřednictvím své aktivní a vědomou účast v komunitních aktivit, práce v multidisciplinárním a mezioborových týmu. Práce zarámovaný v prostředí pozitivních mezilidských vztahů. Je kreativní, podpůrná, aktivní, s sebeúcty a společenského vědomí, který je schopen bránit a respektovat životy jiných v různých fázích jejich profesní činnosti. Podporuje chování self-péče a zdravého životního stylu, rozpoznávat lidi jako celostní bytostí. Respektování kulturní hodnoty a životní styl lidí.

V dialogovém okně „naučit se překonat“ tvorbu zdravotní sestra, která může dát skutečný smysl vzniká život, která byla identifikována jako lidské bytosti schopné řídit a kontrolovat své vlastní chování.

pracoviště

Absolventi vystoupí v klinických oborech veřejných a soukromých nemocnic, komunitních zdravotních službách, ve výuce, vývoj a realizaci výzkumných projektů, které podporují rozvoj ošetřovatelství. Můžete také vyvinout povolání v různých organizací občanské společnosti, pokud jde o zachování lidského zdraví, v souladu s jejich životním cyklu, propagaci a zlepšení kvality života a tedy zdraví. Dále tím, že poskytuje kontrolu a prevenci skutečné nebo potenciální rizika, která mohou mít vliv na lidi v biologických, psychologických, sociálních, duchovních a ekologických aspektů.

Ústav ošetřovatelství

mise

Přivést do regionu a profesionální zemi v ošetřovatelské kritické myšlení, zavázala k rozvoji ošetřovatelství v zemi, který je schopen poskytnout kvalitní péči a teplo, produkovat znalosti a účastnit se školení a aktualizace lidských zdrojů ošetřovatelství.

vyhlídka I nadále lídrem v kvalitě výcviku kojící profesionály s cílem zlepšit péči uživatelům zdravotnických služeb v zemi.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Dominikánská republika - Santiago De Los Caballeros, Santiago Province
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dominikánská republika - Santo Domingo, Distrito Nacional
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Dominikánská republika - Santiago De Los Caballeros, Santiago Province
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dominikánská republika - Santo Domingo, Distrito Nacional
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu