Populární Pečovatelské programy

Ošetřovatelství je vzrušující a stále komplexnější pole, a jedním z nejrychleji rostoucích sektorů zdravotní péče. Sestry mohou pracovat jak společně s lékaři, a nezávisle jako kojící profesionály, a jsou velmi žádané. Předních univerzit, lékařské vysoké školy a další vzdělávací instituce nabízejí řadu možností pro studium ošetřovatelství v různých místech a formátů, ať už na bakalářského, magisterského, doktorského, nebo individuální úrovni kurzu. Vzdělávací program pro kojící programy obvykle zahrnuje teoretického školení a klinické vzdělávání, jehož cílem je připravit ošetřovatelských odborníků na vysoké úrovni. Studijní programy jsou navrženy tak, aby splňovaly měnící se požadavky na ošetřovatelské profese. Studenti budou rozvíjet a naučit se aplikovat jejich diagnostické, hodnocení, a léčebné schopnosti obnovit, udržovat a zlepšovat zdraví komunity, rodiny a jednotlivce.Kojící specializací jsou četné, některé z nejpopulárnějších z nich jsou porodnictví, dětské ošetřovatelství, všeobecná sestra, duševní zdraví ošetřovatelství, zdravotní postižení ošetřovatelství a ošetřovatelství správy. Studijní programy jsou dostupné jak prostřednictvím na plný úvazek a částečný úvazek studia. Pro ty, kteří potřebují větší flexibilitu při jejich studiu, on-line a distančního vzdělávání programy jsou k dispozici. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších kojící níže uvedených programů a vyplňte on-line formuláře získat další informace přímo od přijímání na vysoké školy!

Nově přidané pečovatelské programy

Open University Of Cyprus

Magisterský Titul V Politice Plánování Zdravotnictví A Zdravotnických Služeb

Červenec 27, 2017
Účelem programu absolventa je nabídnout odborné znalosti a pedagogické dovednosti a postoje k řadě vědeckých otázek zdravotní politiky prostřednictvím analýzy složitosti zdravotních systémů z různých úhlů. Tento program je určen pro jednotlivce se zájmem se zaměřením na zdravotní politiky, strategické plánování a vedení ve zdravotnictví.… [+] [-]

Arkansas Tech University

Bakalář Vědeckého Managementu Informací O Zdraví

Červenec 23, 2017
Studijní program v oblasti řízení zdravotnických informací připravuje studenta na profesní dráhu jako aktivní člen moderního zdravotnického týmu. V tomto věku zvýšené automatizace a analýzy dat je oblast správy zdravotnických informací vzrušující novou oblastí s prakticky neomezenými možnostmi.

All Saints University, Dominica

4-Year MD Program

Červenec 18, 2017

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je ošetřovatelství?