Nemocniční jednotka úředník osvědčení

Všeobecné informace

Popis programu

Jak naše populace stárne, málo kariéry jsou stejně důležité - nebo rychle rostoucí - jako zdravotní péče. Jako úředník Hospital Unit, budete udržovat systém běží hladce, což je zásadní pro úspěšné léčbě pacientů. Jako součást týmu lékařských profesionálů působících v dynamickém prostředí, najdete velmi málo kariéry jako naplnění.

Tento 8-měsíc (2 semestr), program certifikátu připravuje spravovat informace v nemocnici ošetřovací jednotce. Dozvíte se o základní lidské potřeby, nemocnice organizace, lékařské terminologie, zpracování lékařských objednávek, komunikačních dovedností a základní počítačové dovednosti.

med

ZAMĚSTNÁNÍ

Více než 95% absolventů Bow Valley College našli zaměstnání. Pracovní příležitosti pro absolventy programu jsou významné bez ohledu na věk. Zaměstnavatelé hledají kandidáty, kteří prokáží výborné komunikační schopnosti, splatnost, silné interpersonální dovednosti, spolehlivost a organizační schopnosti.

PROGRAM DÉLKA

8- měsíc (2 semestry)

Požadavky na přijetí

  • Angličtina 30-1 nebo English 30-2 nebo ekvivalentní
  • Credit v platové třídě 10 Math (kromě matematiky 10-4 a matematické 16 úrovní)

OR:

  • Úspěšné absolvování testu General Equivalency Development (GED) se standardním skóre 520 v jazyce umění: Čtení a psaní a 450 v matematice

OR:

  • Uspokojivé výsledky na BVC přijímací test

Angličtina Jazykové znalosti požadavek. Pro žadatele, jejichž mateřským jazykem není angličtina, přečtěte si prosím anglické požadavky na jazykové znalosti online.

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

K dispozici jsou možnosti praxe. Prosím kontaktujte student zásnubní pracovníka pro podrobnosti. Studenti budou muset získat policejní informace Check (PIC) a imunizaci zprávě ze dne do 90 dnů od začátku pracovní zkušenosti.

Přenosnost

Bow Valley vysoká škola má řadu dohod o převodu na místě s dalšími předními kanadskými vysokých škol a univerzit.

Poslední aktualizace Srp 2015

Informace o škole

We have reached the top tier of two-year schools in North America by helping students contribute to the full range of their ability, becoming the best that they can be.

We have reached the top tier of two-year schools in North America by helping students contribute to the full range of their ability, becoming the best that they can be. Méně