Msc / pgcert v globálních výzvách: zdraví, vývoj, životní prostředí

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Msc / pgcert v globálních výzvách: zdraví, vývoj, životní prostředí

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Výzva, jak sedm miliard může žít dobře na jedné planetě, může být chápána a účinně řešena pouze tím, že se vezme do několika hledisek a vychází z řady disciplín.

MSc Global Challenges je udělen po úspěšném dokončení tří on-line, postgraduální programy postgraduálního certifikátu, každý z nich se multidisciplinární přístup k globálním výzvám z jeho vlastní odlišné perspektivy.

Studium všech tří postgraduálních certifikátů poskytuje komplexní přehled o globálních výzvách a rozvíjí a rozšiřuje své dovednosti a znalosti, aby je efektivně řešil. Jak budete postupovat v programu, budete integrovat své učení z každého certifikátu, který studujete, přidávat do svých zkušeností hloubku a bohatost.

Tři postgraduální certifikáty, které tvoří MSc, jsou:

PgCert Globální rozvojové výzvy

Výzvy globálního rozvoje zvažují rostoucí ekonomické, sociální a politické nerovnosti v mnoha částech světa a potřebu nových způsobů myšlení a řešení mezinárodního rozvoje. Program nabízí škola sociálních a politických věd.

PgCert Globální výzvy v oblasti životního prostředí

Globální výzvy v oblasti životního prostředí se zabývají tím, jak lidská činnost mění nebývalou rychlost přírodního prostředí a jeho dopad na životní podmínky a rozvoj lidí. Program nabízí škola geoscience.

PgCert Globální zdravotní výzvy

Globální výzvy v oblasti zdraví zvažují souvislost mezi místními a globálními zdravotními problémy a naše měnící se chápání zdraví a wellness, nemoci a zdravotní péče. Program je nabízen Edinburgh Medical School (Molekulární, genetické a populační zdravotní vědy).

ruce

Online vzdělávání

Vzhledem k velmi flexibilní povaze tohoto programu je pro ty, kteří mají profesionální nebo rodinné závazky, vynikající způsob, jak získat další kvalifikaci s minimálním přerušením nebo zavést studenty do virtuálního učebního prostředí.

Naše oceněná on-line učební technologie je plně interaktivní a umožňuje vám komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.

Naučíte se prostřednictvím kombinace metod online, včetně video přednášek, studijních příruček, self-directed and guided reading a řady interaktivních on-line reflexních a diskusních aktivit. Budete součástí živé a podporující virtuální komunity.

Naše on-line studenti mají nejen přístup k Edinburghu vynikajících zdrojů, ale také se stal součástí podpůrné on-line komunita, sdružující studenty a lektory z celého světa.

Struktura programu

Neexistuje žádný dizertační prvek: každý postgraduální certifikát poskytuje příležitost pro vás, v rámci diskuse s akademickými pracovníky, rozvíjet inovativní projekty jako součást vašeho hodnocení.

MSc v globálních výzvách je obvykle ukončen během tří až pěti akademických let a je udělen škola sociálních a politických věd.

Kariérní možnosti

Tento program vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro práci s vládami, nevládními organizacemi, mezinárodními organizacemi pomoci, agenturami OSN, soukromým sektorem, univerzitami, jinými výzkumnými institucemi a jinde.

Přenosné dovednosti, které získáte v oblastech, jako je komunikace a výzkum, vám poskytnou výhodu na trhu práce bez ohledu na vaši kariéru.

Vstupní požadavky

UK 2: 1 vyznamenání titul nebo jeho mezinárodní ekvivalent.

Požadavky na anglický jazyk

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

  • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno v britských vízech a imigracích
  • IELTS Academic: celkem 6.5 (nejméně 6.0 v každém modulu)
  • TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu)
  • PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v každé sekci "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" se nezohledňují)
  • CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu)
  • Trinity ISE: ISE II s vyznamenáním ve všech čtyřech složkách
This school offers programs in:
  • Angličtina
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Poslední aktualizace November 12, 2017
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 9, 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Kombinované
Price
Cena
15,500 GBP
Sadzby poplatků za roky 2017-2018 se vztahují na všechny studenty, kteří začínají nový rok nebo jiné období studia od 1. srpna 2017 nebo později. Poplatky podléhají každoroční revizi a obvykle se zvyšují přibližně o 5% ročně.
Information
Deadline
Srp. 15, 2019
Locations
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Datum začátku : Sept. 9, 2019
Termín odevzdání přihlášek Srp. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 9, 2019
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Srp. 15, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu