Msc lékařské parazitologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Msc lékařské parazitologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

MSc Lékařská parazitologie si klade za cíl poskytnout základní školení v teoretické a praktické aspekty lékařské parazitologie, pokrývající prvok a parazitů člověka a vektory, které jim předávají, a vybavit studenty se speciálními dovednostmi, které jim umožní pokračovat v kariéře v oblasti výzkumu, kontrola nebo učení vztahující se k lékařské parazitologie. Odborné studie moduly jsou vybrány ze seznamu různých témat.

Absolventi zadat rozsah globálních polí zdravotních od diagnostiky až do aplikovaného základního výzkumu a operační řízení na vyšší stupeň studia a akademické / pozic pedagogických účely.

Patricka Buxton Pamětní medaile a cena je udělována nejlepším studentem roku. Založený příbuznými Patrick Alfred Buxton, profesor entomologie, který zemřel v roce 1955.

Cíle


Na konci tohoto kurzu by studenti měli být schopni prokázat: detailní znalost a porozumění biologii, životním cyklu, patogeneze a diagnostika parazitárních infekcí u lidí a jejich význam pro lidské zdraví a kontroly; detailní znalost a porozumění biologii a strategií pro kontrolu vektorů a mezihostitele lidských parazitů; provádějí praktické laboratorní identifikace parazitů etap volného i ve tkáních a diagnostikovat infekce; specializované dovednosti v: pokročilá diagnostika, molekulární, imunologické, genetický, chemoterapeutické, ekologické a / nebo kontrolních aspektů předmětu; schopnost navrhnout laboratorních nebo terénních založené na výzkumný projekt, a aplikovat relevantní výzkumné dovednosti; vypracuje písemnou zprávu včetně kritického zhodnocení literatury příslušných vědeckých publikací, a ukázat kompetence v komunikaci vědeckých poznatků.

Osnovy

TERM 1


K dispozici je počáteční dvoutýdenní lhůta orientace, která zahrnuje úvod do studia na škole, porad o klíčových výpočetních a studijních dovedností a úvod do hlavních skupin patogenů. Toto je následované deseti týdnů výuky Jádro modulu: parazitologie & Entomology. Sessions na základní výpočty, molekulární biologie a statistiky jsou provozovány po celou dobu pro všechny studenty.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slotu. Typický výběr modulů jsou uvedeny níže; ne všechny moduly budou k dispozici v průběhu jednoho roku. Některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

C1: molekulární biologie a rekombinantní DNA techniky; Vector vzorkování, identifikace a Incrimination; Pokročilá imunologie.

C2: Advanced Diagnostic parazitologie; Vector biologie a Vector-Parasite Interakce; Statistické metody v epidemiologii.

D1: Molecular Cell Biology Infekce; Návrh programů pro tlumení choroby v rozvojových zemích; Předpovídání nemoci v čase a prostoru.

D2: Genetika patogenů & Vectors; Molekulární biologie infekčních nemocí; Epidemiologie a kontrolu přenosných nemocí.

E1: Imunologie parazitární infekce; Metody vektorové řízení; AIDS; Genetická epidemiologie.

E2: řízení a epidemiologie malárie; Antimikrobiální chemoterapie; Tropické Environmental Health.

Rezidenční Field Trip


Tam je povinný jeden týden pole Samozřejmě, mezi Termín 2 a 3, na vektorových a parazitem odběru vzorků a identifikačních metod.

Zpráva o projektu


Studenti dokončení výzkumného projektu. To může být založena na kritické přezkoumání schválené téma, analýza sbírka výsledků, nebo laboratorní studie. Studenti provádějící projekty v zámoří bude vyžadovat dodatečné finanční prostředky až do výše £ 1500 až pokrýt náklady.

Většina studentů, kteří se zaváží projekty v zahraničí, získat finanční podporu pro lety z svěřenecké fondy školou, zřízených pro tento účel.

Délka trvání kurzu


Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, nebo příbuzný předmět, nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž vítány.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Medical Parasitology - LSHTM