Msc lékařské mikrobiologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Msc lékařské mikrobiologie

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Program MSc Lékařská mikrobiologie si klade za cíl poskytnout komplexní teoretické znalosti lékařské mikrobiologie, včetně šíření mikroorganismů, příčinách nemoci, diagnózy a / nebo ošetření patogenů zásadního významu pro veřejné zdraví a pokročilé praktické školení v této rozmanité oblasti. Zvyšující se výskyt mikrobiálních infekcí na celém světě je umocněn rychlým vývojem rezistentních variant a oportunních infekcí jinými organismy.

Studenti, kteří chtějí, aby se uděluje titul MSc v oboru lékařské mikrobiologie může mít některý z níže uvedených předmětů. V reakci na vysokou úroveň zájmu žáků o virové infekce, LSHTM se rozhodla nabídnout příležitost pro studenty, kteří se zaměřují na přítomnost virů v jejich výběru kurzu bude udělen titul MSc v oboru lékařské mikrobiologie (virologie). Tento výběr bude záviset na výběru studijní jednotky jednotlivých studentů z hlediska 2 a 3.

Absolventi tohoto kurzu přesunout do globálních zdravotnických povolání vztahujících se k lékařské mikrobiologie v oblasti výzkumu nebo zdravotnických zařízení a farmaceutického průmyslu.

BO Drašar cena je každoročně udělována za vynikající vystoupení studentem Lékařská mikrobiologie. Tato cena je pojmenována po profesora Bohumila Drašar, zakladatel kurzu MSc Lékařská mikrobiologie.

Tsiquaye Cena bude každoročně udělována za nejlepší projekt virologie bázi.

Cíl


Na konci kurzu bude student schopen: demonstrovat pokročilé znalosti a porozumění charakteru viry, bakterie, paraziti a houby a základních kritérií používaných v klasifikaci / taxonomie těchto mikroorganismů; vysvětlit způsoby přenosu a růst cykly patogenních mikroorganismů; vysvětlit způsoby přenosu a růst cykly patogenních mikroorganismů; prokázat znalost a porozumění mechanismů mikrobiální patogeneze a výsledky infekcí; rozlišit a kriticky hodnotit klasické a moderní přístupy k rozvoji terapeutických prostředků a očkovacích látek pro prevenci lidských mikrobiálních onemocnění; prokázat znalost laboratorní diagnostiky mikrobiálních onemocnění a praktických dovedností; provést celou řadu pokročilých dovedností a laboratorních technik, včetně čištění izolovaných mikrobiálních patogenů, studium mikrobiálních cyklů růstu a analýzy jejich proteinů a nukleových kyselin pro dalších aplikací, a demonstrují výzkum dovedností.

Osnovy

TERM 1


Termín 1 začíná s počátečním týdenním orientace období pro všechny studenty. Během této doby se studenti seznámí s LSHTM a zaměstnanci, dát čas, aby usadit se do Londýna a splnit ostatní studenty v jejich průběhu. K dispozici je úvodem do studia na LSHTM relací o klíčových výpočetních a studijních dovedností a úvod do hlavních skupin patogenů. Termínovaný 1 Modul pro MSc lékařské mikrobiologie se skládá z pěti týdnů výuky Jádro bakteriologie, následuje čtení týdnu a pak pěti týdnech výuky jádro virologie. K dispozici je samostatná hodnocení na konci každého modulu jádra, které oba mají formu praktické zkoušky a roztroušenou zkoušku Choice otázky. Sessions na základní výpočty, molekulární biologie a statistiky jsou provozovány po celou dobu pro všechny studenty.

Podmínky 2 a 3


Studenti se celkem šest modulů, po jednom z každého jízdního řádu slot (C1 až E2). Typický výběr modulů jsou uvedeny níže; ne všechny moduly budou k dispozici v průběhu jednoho roku. Některé moduly mohou být přijata pouze po konzultaci s ředitelem kurzu.

- Sem 2 volby

C1: molekulární biologie a rekombinantní DNA techniky; Základní parazitologie.

C2: Klinické a veřejné zdraví bakteriologie 1 (spojený); Molekulární virologie.

D1: Rozšířené Odborná praxe na klonování genů; Klinická Virology; Molecular Cell Biology & infekce.

D2: Klinické a veřejné zdraví bakteriologie 2 (spojený); Genetika patogenů & Vectors; MBID: Výzkum Progress a aplikace.

- Termín 3 možnosti

E1: AIDS; Mykologie; Školení v Metody výzkumu 1 (spojený).

E2: Antimikrobiální chemoterapie; Řízení reprodukčního ústrojí Infekcí / pohlavně přenosných nemocí; Školení v Metody výzkumu 2 (spojený).

Zpráva o projektu


Studenti dokončení původní výzkumný projekt v laboratoři na aspekt příslušného organismu. Projekty mohou probíhat v rámci školy nebo spolupracují vědci v jiných školách nebo ústavy ve Velké Británii. Studenti studující na MSc v oboru lékařské mikrobiologie (virologie), musí mít výzkumný projekt virologii bázi.

Většina studentů, kteří se zaváží projekty v zahraničí, získat finanční podporu pro lety z svěřenecké fondy školou, zřízených pro tento účel.

Akreditace kurzu


Royal College of patologů přijímá průběh jako součást profesní zkušeností obou lékařských a nelékařských kandidátů ucházejících se o členství. Kurz klade zvláštní důraz na praktické aspekty předmětů nejdůležitějších do současné klinické laboratorní praxe a výzkumu.

Program Trvání


Na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo rozdělené studii během dvou let. Studenti, kteří se kurzu o rozdělené studii více než dva roky účastnit na plný úvazek pro část roku 1, a poté provést zbytek svého kurzu v roce 2. Rozkol může nastat kdykoli mezi vánočních prázdnin a koncem formálního vyučování v květnu, po předchozí domluvě s ředitelem kurzu. Papíru 1 mohou být přijata na konci roku 1 nebo na konci roku 2. Papíru 2 musí být přijata na konci roku 2. Zúčastněné žadatelé by měli uvést svou volbu na formuláři žádosti.

Vstupní požadavky


Buď druhé třídy Honours degree z uznávané univerzity v oblasti vědy, nebo příbuzný předmět nebo v lékařství. Žadatelé s odpovídající technickou kvalifikaci a pracovní zkušenosti, nebo rovnocenné kvalifikace, jsou rovněž zvážit pro přijetí do kurzu.

* Školné: stav poplatky je považován na základě žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Candidates are advised to apply by 30 June for a September start.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MSc Medical Microbiology - LSHTM