Ms ve výživě

College of Saint Elizabeth

Popis programu

Read the Official Description

Ms ve výživě

College of Saint Elizabeth

Program Magistr in Nutrition (online) kombinuje pokročilé studium výživy s jedinečným vzdělávacím programem založeným na kompetencích, který poskytuje výživovým a zdravotním odborníkům širokou perspektivu současných otázek v oblasti výživového výzkumu a etiky, podpory zdraví a zdravého stárnutí, poradenství a komunikace a veřejné zdraví a plánování programů. Program zdůrazňuje způsoby začlenění nových výzkumů, aplikací založených na důkazech a podnikatelských dovedností do praxe výživy.

Studenti v MS v oblasti výživy si mohou vybrat koncentraci v podnikatelské výživové praxi nebo ve výživě a wellness ve Společenství. Všechny základní kurzy a většina volitelných předmětů jsou nabízeny on-line, a to je možné získat plně online.

Tento program připravuje studenty pro různé kariérní příležitosti v oblasti obchodu, vlády, zdravotní péče a vzdělávání. Absolventi pracují v soukromé praxi, vzdělávání v oblasti výživy, školských systémech, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, klinickém a podnikovém výzkumu, komunitním organizacím, nemocnicím, veřejným zdravotním zařízením, wellness a programům podpory zdraví, supermarketech a fitness zařízení.

Jedinečné prvky tohoto programu

 • Zařadil se do top 15 celostátně podle Best Colleges.com.
 • Koncentrace v podnikové výživové praxi, stravování a wellness ve Společenství jsou k dispozici.
 • Multidisciplinární kurzy o etických otázkách při poskytování zdravotních služeb.
 • Kurzy nabízené online.
 • Volitelné kurzy určené k plnění osobních cílů.
 • Výběr akademického portfolia, akčního výzkumu nebo volby magisterské diplomové práce k dispozici.

Jak budete mít prospěch

Po dokončení MS v oblasti výživy budou mít studenti pokročilé akademické vzdělání a budou připraveni:

 • Přeložte teorii výživy na různé cílové skupiny obyvatelstva a aplikujte současný výživový výzkum na důkazovou výživovou praxi.
 • Demonstrovat profesionální vedení prostřednictvím komunikace výživového výzkumu s využitím odborných aktivit, jako je dotační příspěvek, peer-reviewed časopisové publikace a / nebo prezentace na odborné úrovni.
 • Uznala psychologické, sociální a etické faktory ovlivňující zdravotní a výživové postupy a dopad na poskytování výživových služeb z různých hledisek.

Titul Požadavky

 • Celkem 30 kreditů, které zahrnují multidisciplinární kurzy, pokročilou výživu a metabolismus, odbornou komunikaci, aktuální témata v preventivní výživě a kurzy související s výzkumem.
 • Zbývající volitelná témata mohou být přijata s důrazem, který splňuje individuální plán studenta.
 • Akademické portfolio, akční výzkum nebo projekt diplomové práce mohou být navrženy v oblasti důrazu.

Požadavky na přijetí

 • Vyplněnou žádost
 • Osobní prohlášení
 • Resume
 • Dva doporučující dopisy
 • Oficiální přepisy všech vysokoškolských vysokých škol a absolventů (případně) vysokých škol

Pro zahraniční studenty:

 • Oficiální přepisy ze všech postsekundárních institucí. Mezinárodní přepisy musí být vyhodnoceny NACES (tj. WES) na kurzu podle kurzu.
 • TOEFL / IELTS (v případě potřeby)

Možnosti programu

Možnost A:

Navrženo pro registrovaného dietitiana nebo studenta, který nedávno absolvoval kontrolovaný program praxe akreditovaný nebo schválený Akreditační radou pro vzdělávání ve výživě a dietetice akademie výživy a dietetiky. Studenti přijatí v rámci možnosti A mohou mít nárok na získání až devíti kreditů absolventů hodinu, pokud jsou dokončeny absolventské kurzy v průběhu jejich dietní stáže a splňují programové požadavky. Kredity musí být předem schváleny absolventským programovým ředitelem.

Možnost B:

Určeno pro osobu s maturitou v potravinách, výživě a / nebo dietetice (bez RD) nebo osoba s maturitou v oblasti bez výživy, která si přeje pokročilý stupeň výživy. Studenti musí splňovat předpoklady pro přijetí.

Možnost C:

Navrženo pro studenty, kteří hledají kombinovanou MS v programu Nutrition and Dietetic Internship. Po úspěšném absolvování získá student MS v oboru výživy a ověření absolvování dietetické stáže a může se zúčastnit národního registračního testu pro dietitiany (RD / RDN). Chcete-li se přihlásit k této možnosti, prostudujte si materiály k Dietetic Internship Application na adrese www.cse.edu/di. Žadatelé o tuto možnost se musí účastnit v systémech Dietetic Internship Centralized Application Services (DICAS) a D & D Digital Computer Matching. Viz samostatné přijímací programy a požadavky na program, které jsou k dispozici na adrese www.cse.edu/di.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
12 - 15 měsíců
Kombinované
Price
Cena
1,001 USD
Za hodinu.
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Morristown, New Jersey
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Morristown, New Jersey
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu