Magistr ve veřejném zdraví - Zubní důraz (MPH-D)

Všeobecné informace

Popis programu

Tento 100% on-line program připravuje absolventy, aby se stali zkušenými profesionály v oblasti veřejného zdraví. Zaměřuje se na vytvoření profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří jsou připraveni a řízeni, aby se změnili a vedli budoucnost veřejného zdraví.

Tento program je akreditován Radou pro vzdělávání pro veřejné zdraví (CEPH) a je zařazen # 1 Online veřejného zdraví magisterský titul od bestcolleges.com.

  • Předsedající: Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH
  • Kredity: 48
  • Cena / kredit: 638 USD
  • Celkové náklady: 30.624 USD
  • Délka: v průměru 2 roky (max. 5 let)

Přehled

Střední univerzita (ATSU) v oboru Master of Public Health - Dentální důraz (MPH-D) prostřednictvím College of Graduate Health Studies (CGHS) je první a jediný program svého druhu na světě. Program umožňuje bezproblémovou integraci dentálního obsahu do svých základních učebních osnov MPH. Tento nejvyšší stupeň zubního lékařství ve třídě kombinuje silné stránky naší renomované vysoké školy zdravotnických studií a škol zubního lékařství pro nesrovnatelnou hloubku zdrojů a odborných znalostí, které zjednodušují dokončení a poskytují vynikající vzdělávací zkušenost.

Program Master of Public Health - Dental Emphasis je akreditován Radou pro vzdělávání v oblasti veřejného zdraví (CEPH), která splňuje akceptované standardy zavedené profesí as touto profesí a pokrývá základní dovednosti a znalosti potřebné pro dnešní zaměstnání. Podívejte se na závěrečnou zprávu týmu ATSU o CEPH a na CEPH self-study pro další informace.

ATSU-CGHS je magisterský titul veřejného zdravotnictví je také zařazen do top 20 programů ve Spojených státech TheBestSchools.org, přidávat ATSU dlouho trvající pověst pro integritu, kvalitu a vedení ve vzdělávání. Studenti mohou nyní získat titul magisterského zubního lékařství z prestižní univerzity zdravotnických věd, která se věnuje zlepšování veřejného zdraví.

Magisterský studijní program v oblasti veřejného zdraví se zaměřením na zubní lékařství připraví studenty na pokročilé pozice v komunitních zdravotních střediscích, vysokých školách, neziskových organizacích a místních, státních a národních vládních agenturách. Patří sem zubní lékaři, dentální hygienisté, zubní asistenti nebo někdo, kdo pracuje v dentálním průmyslu, který má zájem o kariéru v dentální veřejné zdravotnické službě a administrativě.

Magisterský titul v oboru dentální veřejné zdravotní péče program umožňuje, aby dokonce i nejrušnější pracující profesionál sledovat pokročilé online zdravotní péči. Můžete dokončit 100% třídní práce online z domova, kdykoli budete chtít - 24 hodin denně - a nikdy se nepožadujete, abyste přišli do areálu, abyste dokončili studium. Online kurzy veřejného zdravotnictví se vyučují prostřednictvím kombinace nejnovějších virtuálních metod výuky, jako jsou například internetové výukové praktiky, videoprojekce, řízené četby, odborné příspěvky, interakce mezi žáky a členy fakulty.

Fakulta

ATSU-vysoká škola postgraduálních studií zdraví fakulty a zaměstnanci jsou odhodláni pomoci každému studentovi uspět v jejich mistrovství veřejného zdraví - zubní důraz kariérní cesta. Zahrnují elitní tým vedoucích pracovníků v příslušných oborech se všemi členy fakult, kteří jsou držiteli doktorských titulů. Stomatologický program veřejného zdraví nabízí exkluzivní příležitost se učit od nejlepších pedagogů v oblasti veřejného zdraví. Všechny kurzy jsou vyučovány vedoucími průmyslovými odvětvími, akademickými inovátory a bývalými nejvyššími státními zaměstnanci. V žádném z kurzů nejsou vyučováni asistenti. Fakulta poskytuje studentům podporu různými způsoby. Komunikace s studenty online veřejného zdravotního stavu zahrnuje e-mail, chat, příspěvky na fóra a telefon. Slouží jako facilitátoři a mentorové, pomáhá studentům splňovat cíle kurzu, aplikuje klíčové pojmy do situací v reálném světě a rozvíjí dovednosti potřebné pro úspěch ve zdravotnictví. Studentům je poskytována dodatečná podpora prostřednictvím komplexních studentských služeb, jako je poradenství a technická podpora.

Židle

Mary-Katherine Smithová, DrPH, MPH, MCHES, CPH, COI, je předsedou oddělení a profesorem programu Master of Public Health na AT Still University - College of Graduate Health Studies.

Dr. Smith je držitelem doktorátu veřejného zdraví s důrazem na společenské a behaviorální vědy z University of North Texas Health Science Center ve Fort Worth, magisterský ve veřejném zdraví na venkově z Texasu A

Dr. Smith má rozsáhlé zkušenosti v oblasti epidemiologie, plánování programů, zdraví a připravenosti veřejného zdraví; se zkušenostmi pracujícími v neziskovém sektoru, ve vládním sektoru i v akademické sféře. Od roku 2007 vyučuje on-line a dokončila a získala certifikát online výuky od Sloan-C, COI od LERN a v současné době absolvuje kurzy v oblasti kvality.

Předtím, než se stal prezidentem na plný úvazek, byl Dr. Smith prvním pandemickým plánovacím programem na plný úvazek ve státě Texas v Dallas County Health and Human Services. Klíčovými aktivitami byly posílení stávajících systémů sledování sezónní chřipky, vzdělávání vedoucích pracovníků komunity prostřednictvím vytvořených lektorátů a programů a poskytování poradenských služeb agenturám při rozvíjení vlastní kontinuity provozu a kontinuity operačních plánů. Před svým zaměstnáním v okrese Dallas pracovala jako komunitní zdravotní zprostředkovatelka pro katolické charity v diecéze Fort Worth se zaměřením na komunitní zdravotní výchovu a dosah.

Dr. Smith vydal řadu výzkumných článků o plánování pandemie a havarijní připravenosti ao sociálních médiích při vzdělávání různorodých skupin obyvatelstva; pravidelně se prezentuje na národních konferencích o zdravotních otázkách na venkovských hranicích, zdraví, sociálních médiích a nedostatku vody jako téma veřejného zdraví, včetně prezentací na Americké asociace veřejného zdraví a National Rural Health Association. Posloužila jako mluvčí pro Americkou srdeční asociaci, stejně jako bývalý předseda Task County County American Cultural Association. Je členkou vládní poradní rady Národního zdravotnického sdružení pro zdraví venkova (National Health Health Association) a působí na Asociaci škol a programů Výboru pro vzdělávání ve veřejném zdraví, Výboru pro rozmanitost a inklusii a podvýboru o osvědčených postupech v pedagogice. Ona je také CPH spisovatel.

Výzkumné zájmy Dr. Smithho zahrnují kulturní rozdíly v oblasti zdraví, zdravotní problémy na venkově / na hranicích, zdraví matek a dětí, připravenost na zdravotní péči a populace se zvláštními lékařskými potřebami.

Ve svém volném čase si užívá jízdy na koních a cestování. Dr. Smith žije v Texasu s rodinou.

Osnovy

ATSU-CGHS je Master of Public Health - zubní důraz osnovy stanovuje standard pro komplexní stomatologické vzdělávání veřejného zdraví pomocí stomatologie založené na důkazech a osvědčených postupů k rozvoji vůdců, kteří jsou plně připraveni řešit společnosti dentální otázky veřejného zdraví.

ATSU College of Graduate Health Studies poskytuje širokou odbornou přípravu, integrovanou online instrukci, řízené četby, e-mailové a chatové interakce. Univerzitní mise-řízený, kontextu-založený curriculum design hodnotí studenta učení prostřednictvím autentických embedded hodnocení.

Další informace o učebních osnovách a možnostech kurzu naleznete na našich webových stránkách.

Požadavky na přijetí

ATSU je uznávaným mistrem programu on-line veřejného zdraví, který přiznává odborníkům v oblasti veřejného zdraví, kteří mají různorodé vzdělání, odbornou praxi a životní zkušenosti. Kvalifikovaní kandidáti prokazují schopnost pokračovat v přísném absolvování vysokoškolského studia a udržovat zodpovědné pozice ve veřejném zdraví.

Žadatelé musí předložit úřední listinu od kvalifikující se instituce, která uděluje titul:

  • Akreditovaný bakalářský titul z univerzity uznávaný Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.
    • Žadatelé, kteří absolvovali vysokou školu mimo Spojené státy, musejí poskytnout hodnocení stupně rovnocennosti.
  • Minimální kumulativní bodový průměr v průměru 2,5 (na stupnici 4,0) v instituci s kvalifikací.

Pro studenty, kteří využívají výhody VA, jsou vyžadovány přepisy pro všechny zúčastněné instituce.

Žadatelé, kteří absolvovali vysokou školu mimo Spojené státy, musejí poskytnout hodnocení stupně rovnocennosti.

Pokud angličtina není prvním jazykem, budete muset prokázat znalost angličtiny při podání přihlášky ke zkoušce TOEFL na univerzitě College of Graduate Health Studies.

Poslední aktualizace Led 2018

Informace o škole

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... Čtěte více

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. Méně