Magistr v kineziologii a lidské výkonnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Kineziologie se vyvíjí. Takže můžete.

Oblast aplikovaných zdravotních a cvičných věd se denně mění. Zdravotnické organizace - od fitness center až po atletické oddělení až po nemocniční wellness programy - hledají profesionály, kteří dokážou udržet krok. Máš co je potřeba? Myslíme si to. A můžeme vám pomoci získat doklady na úrovni absolventů ve fyziologii cvičení, abyste to dokázali!

Klinické zaměření.

Pokud hodláte pokračovat v klinické kariéře, tato možnost zvýrazňuje klinické zkušenosti, které vás připraví na postgraduální práci na doktorské úrovni.

Získejte praktické zkušenosti.

Náš program přináší výuku, koučování a výzkumné koncepty, které kombinují zkušenostní a teoretické učení. Získáte znalosti na úrovni absolventů o bio-vědeckém studiu lidského hnutí a jeho roli ve zlepšování funkčnosti všech osob.

Vyberte cestu.

Rozhodnete se. Existují tři skladby pro dokončení našeho magisterského programu - obhajobu diplomové práce, dokončení výzkumného projektu nebo absolvování absolvovaného stáže, který spojuje uplatnění vědeckých konceptů s posláním služby Briar Cliff a dosahu komunity.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Briar Cliff University is a community committed to higher education within a liberal arts and Catholic perspective. In the Franciscan tradition of service, caring and openness to all, Briar Cliff emph ... Čtěte více

Briar Cliff University is a community committed to higher education within a liberal arts and Catholic perspective. In the Franciscan tradition of service, caring and openness to all, Briar Cliff emphasizes quality education for its students, combining a broad intellectual background with career development. The University challenges its members to grow in self-awareness and in their relationships to others and to God. Méně