Magistr správy zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Healthcare Administration je magisterský profesní titul pro kariéru ve zdravotnictví.

Mezi potenciální kariéry patří management nemocnic , řízení dalších organizací zdravotnických služeb , zapojení do infrastruktury veřejného zdraví a poradenství .

Studenti dokončí praktické zkušenosti a kurzy v oblastech jako je zdravotní stav obyvatelstva , ekonomika zdravotnictví , zdravotní politika , marketing zdravotnictví a komunikace , řízení lidských zdrojů, řízení informačních systémů , vedení , statistická analýza a aplikace a finanční analýza .

Výuka pro jednoroční a dvouleté programy řízení zdravotní péče začíná na 20 000 USD za akademický rok, ačkoli jsou částečně poskytovány stipendia pro vysoce výkonné zahraniční studenty na základě testů IELTS (6,5) a TOEFL (90), stejně jako CGPA a GRE (300 ) nebo testy GMAT (550).

Mnoho programů zahrnuje školení a praktické zkušenosti ve formě výzkumných projektů, prezentací a možností OPT a CPT .97974_pexels-photo-433267.jpegPixabay / Pexels

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Méně
Město Oklahoma