Magistr ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Nursing ( MSN ) je jednoletý až dvouletý magisterský titul v ošetřovatelství a je považován za vstupní stupeň pro pedagogy sestry a manažery.

Stupeň také může připravit zdravotní sestru, aby hledala kariéru jako administrátor zdravotní sestry , odborník na zdravotní politiku , vedoucí klinické sestry , zdravotní sestra a další typy pokročilé praxe registrované sestry .

Programy obvykle nabízejí vzdělávání v pokročilých ošetřovatelských specialitách, jako jsou akutní péče , péče o dospělé, péči o rodinu , gerontologii , neonatologii , paliativní péči , pediatrii , psychiatrii a porodnictví a gynekologii .

Výuka pro program ošetřovatelských programů začíná na 20 000 USD za akademický rok, ačkoli částečné záslužné stipendia jsou k dispozici pro vysoce výkonné zahraniční studenty na základě testů IELTS (6.5) a TOEFL (90), stejně jako CGPA a GRE (300) nebo GMAT (550 ) skóre zkoušky.

Mnoho programů zahrnuje školení a praktické zkušenosti ve formě výzkumných projektů, prezentací, laboratorních prací a příležitostí OPT a CPT .person rolling bandage on woman's left armrawpixel / Unsplash

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Méně
Město Oklahoma