Magistr ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

O

Účelem tohoto programu je uspokojit poptávku po dostupném a relevantním magisterském stupni ošetřovatelství (MN), který reaguje na potřeby dospělých studentů v ošetřovatelské profesi, kteří chtějí pokračovat v celoživotním učení, získat další pověření a stát se vedoucími ošetřovatelská praxe, vzdělávání a výzkum.

Program Master of Nursing byl navržen tak, aby splňoval potřeby držitelů titulů, kteří jsou regulovanými členy v dobrém postavení v kanadské jurisdikci na registrované sestře, psychiatrické sestře, postgraduální ošetřující lékař nebo registru ošetřovatelů. Potenciální studenti mohou pracovat v různých úlohách a chtějí zvýšit své vzdělání s cílem posílit jejich možnosti zaměstnání. Předpokládáme, že naši absolventi budou zaměstnáni v ošetřovatelské výchově nebo v řadě dalších rolí v systému poskytování zdravotní péče.

Blended Delivery bude poskytovat přístup k programu pro ty, kteří mohou být umístěni mimo Lethbridge. Kurzy budou dokončeny online, studenti se však dvakrát za semestr setkávají tváří v tvář s instruktory, poradci a spolužáky. Studenti budou mít možnost dokončit práci nebo projekt. Program může být dokončen na plný nebo částečný úvazek.

Požadavky na přijetí

Žadatelé obvykle musí splňovat následující požadavky:

  • University of Lethbridge bakalář o ošetřovatelství, nebo jeho akademický ekvivalent, od jiné uznávané instituce poskytující vzdělání.
  • Minimální průměrný bodový bod 3,00 (na základě stupnice 4,00) na posledních 20 stupňových semestrech na univerzitní úrovni.
  • Být regulovaným členem v dobrém postavení v kanadské jurisdikci na registrované sestře, psychiatrické sestře, postgraduální ošetřující lékař nebo registru ošetřovatelů.
  • Žadatelé, jejichž prvním jazykem není angličtina, musí splňovat požadavky na znalosti anglického jazyka (ELP) pro studenty postgraduálního studia .

Kritéria přijetí

Vzhledem k tomu, že kapacita programu je omezená, nemohou být přijati všichni studenti, kteří splňují minimální požadavky na přijetí.
Studentský akademický záznam a doporučení budou použity k zařazení uchazečů o přijetí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Čtěte více

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Méně