Magistr lékárny

Všeobecné informace

Popis programu

Vyvinutý vedoucími farmaceutickými akademickými pracovníky a odborným výtvarným tvůrcem je předmět předmětu dodáván integrovaným způsobem zaměřeným na studenty a využívá nejmodernějších technologií a silných vazeb s profesí lékáren. Odborní hosté lektoři a učitelé praktického vyučování jsou využíváni během celého kurzu, aby zajistili relevanci a reálné použití obsahu. Studenti absolvují klinickou praxi v široké škále nastavení, které UTS v průběhu celého studia. To zahrnuje garanci umístění nemocničních lékáren pro oprávněné studenty. On-kampus učení se koná v nejmodernější vzdělávací a výzkumné zařízení Graduate School of Health, které bylo otevřeno v roce 2015.

Cílem předmětu je připravit absolventy na registraci farmaceutů, kteří mohou uspět v rozvinutých úlohách v rozvíjejících se profesních prostředích a v rámci měnících se lékařských, sociálních, politických a regulačních kontextů. Toho je dosaženo překonáním tradičních vzdělávacích modelů, aby se studenti zapojili do učení zaměřeného na vlastní dovednosti a na problém založeného na získávání vedoucích dovedností, získávání zkušeností s nově vznikajícími technologiemi a budování sítě mezinárodně uznávaných výzkumníků, učitelů a farmaceutů.


Možnosti kariéry zahrnují: komunitní lékárnu; profesionální lékárenské služby; nemocniční lékárna; drogový výzkum, návrh a vývoj; profesionální role ve farmaceutickém průmyslu; primární zdravotní péče; poradenství; vzdělání; vláda a politika; ozbrojené síly; a neziskové organizace.

Poslední aktualizace Lis 2018

Informace o škole

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Čtěte více

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Méně