Magistr Syntéza, Katalýza a Molekulární Návrh

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Vysokoškolský magisterský titul ze syntézy, katalýzy a molekulárního designu poskytuje studentům hluboké teoretické znalosti z oboru a nové techniky v syntéze produktů, vývoji katalyzátorů, řízení chemických procesů šetrných k životnímu prostředí a výpočetnímu designu. Je primárně zaměřen na výzkum, takže absolventi budou schopni provádět výzkum, vývoj a inovace v oboru.

Tento magisterský program byl akreditován národní agenturou pro kvalitu se značkou Excellence, nejvyšší ve španělském univerzitním systému.

AQU Síntesis, Catálisis y Diseño Molecular 1

Cíle

i) Poskytovat vědecké vzdělávání na vysoké úrovni v oblasti molekulární syntézy, katalýzy a designu, aby mohli absolventi doktorského studia a vykonávat vědeckou nebo akademickou kariéru.

ii) Poskytnout absolventům inovační kapacitu a potřebné dovednosti pro syntézu udržitelných chemických produktů a procesů v profesionálním světě.

Cíle kurzu jsou následující:

  • Umožnit studentům používat syntetické metodiky a navrhovat způsoby získávání nových produktů pomocí nástrojů výpočetní chemie.
  • Seznámit studenty s moderními technikami charakterizace molekulárních sloučenin, povrchů a pevných látek.
  • Poskytnout nástroje pro pochopení nejpokročilejších principů a aplikací katalýzy.
  • Vyučovat studenty k navrhování chemických procesů v laboratorním nebo průmyslovém měřítku prostřednictvím kanálů, které splňují normy udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.
  • Poskytnout studentům, kteří si přejí absolvovat doktorské studium, pokročilejší a specifické znalosti související s jejich výzkumem: syntéza, katalýza nebo modelování.

Kariérní možnosti

Jedná se především o program zaměřený na výzkum, je však vhodný pro absolventy, kteří chtějí vykonávat kariéru ve výrobním sektoru.

Poskytuje následující kariérní příležitosti:

  • Doktorské studium
  • Přední sektory výroby, které mají interdisciplinární výzkumné skupiny. Spektrum je široké, protože většina průmyslových procesů vyžaduje katalyzátory. Odvětví, do nichž je magisterský titul nejvíce zapojen, jsou obecně jemné chemikálie: syntéza meziproduktů, farmaceutická chemie, zemědělská chemie, přípravky na ochranu rostlin a syntéza polymerů a inteligentních materiálů. Absolventi budou schopni navrhovat a vyvíjet nové produkty a procesy v chemických společnostech obecně

Přijetí

Tento magisterský titul je určen pro studenty, kteří mají oficiální vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, biochemie, farmacie, chemického inženýrství nebo souvisejících věd.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Méně
Tarragona , Tarragona , Tarragona , Reusi , Tarragona , Tarragona , Reusi , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona + 11 Více Méně