Magistr řízení zdravotnických služeb

Všeobecné informace

Popis programu

Absolventi tohoto kurzu jsou vystaveni akademickým a průmyslovým vedoucím, kteří sdílejí své zkušenosti a znalosti, aby usnadnili nahlédnutí do současného zdravotního prostředí. Studenti se mohou soustředit na řízení zdravotnických služeb nebo dokončit hlavní v oblasti: plánování projektového řízení klinického vedení nebo výzkumu v oblasti zdraví. Plánovací magisterský studijní program poskytuje kombinaci předmětů, které pomáhají absolventům při plánování a hodnocení zdravotnických služeb, pochopení zdravotních potřeb a řízení změn v dynamickém a složitém prostředí. Klinika hlavního klinického zaměření nabízí kombinaci předmětů, které pomáhají absolventům maximalizovat efektivitu, účinnost a bezpečnost zdravotnických služeb a také zajišťují, aby systémy řízení, kvality a snižování rizik přispívaly k dokonalosti poskytování zdravotní péče. Hlavní projektový manažer poskytuje kombinaci předmětů, které pomáhají absolventům při uplatňování znalostí, dovedností a technik efektivně a efektivně realizovat projekty v rámci zdravotnického prostředí. Hlavní výzkum v oblasti zdraví poskytuje kombinaci řízení zdravotnických služeb, studijních prací a nezávislých studijních předmětů, které pomáhají absolventům v oboru výzkumu zdravotnických služeb a těm, kteří chtějí být považováni za přijetí do doktorského studijního programu.

Tento kurz je určen pro přípravu nových, plánovaných a středních zdravotnických pracovníků a vedoucích pracovníků, kteří se ujali vedoucí úlohy ve strategickém a provozním řízení široké škály zdravotnických služeb a zařízení. Cílem obsahu je rozvíjet dovednosti v řízení lidí, zdrojů, systémů a procesů v rámci zdravotnických služeb, aby byly splněny měnící se potřeby komunit, kliniků, vlád a organizací.

Možnosti kariéry zahrnují pozice manažerů a / nebo projektantů ve zdravotnických orgánech, nemocnicích, primární a komunitní péči, péči o starší osoby a dalších zdravotnických zařízeních ve veřejném, soukromém, neziskovém, vládním a nevládním sektoru zdravotnictví.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Čtěte více

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Méně