Mistři v oboru molekulární medicíny

Všeobecné informace

Popis programu

Jedná se o denní semestrální program postgraduálního studia, který vede k získání titulu Magistr in Molecular Medicine. Tento program je navržen tak, aby poskytoval pevný základ v lidských nemocech a jejich molekulárních Pathways pro studenty zvažující použití na lékařské, zubní a jiné zdravotní profesionální školy. Všechny kurzy v tomto programu jsou vyučovány prezidentem na Tulane School of Medicine. Požadavky na stupeň tohoto programu zahrnují 30 kreditních hodin kurzu s kumulativním GPA ≥ 3,0. Ačkoli není zapotřebí žádné diplomové práce, studenti připraví písemné úkoly a ústní prezentace jako součást požadované práce. Příjemci MS v molekulární medicíně budou demonstrovat pokročilé znalosti v molekulární a buněčné základně onemocnění a základní chápání biomedicínského výzkumu.

Osnovy

Zimní semestr

Volitelné předměty

 • Metody výzkumu patologie - Pád - 2 nebo 4 kredity
 • Biostatistika (GBCH 7250) - jaro - 2 kredity
 • Biologie a patologie rakoviny (ANAT 7600) - jaro - 2 kredity
 • Metody výzkumu patologie - jaro - 2 nebo 4 kredity

Více volitelných kurzů dostupných prostřednictvím programu BMS.


Požadavky na přijetí

 • Bakalářský stupeň (BS nebo BA) s GPA ≥ 3,0.
 • MCAT skóre ≥ 500 (24) nebo,
  DAT skóre ≥ 16 nebo,
  GRE skóre ≥ 300.
 • U žadatelů, jejichž prvním jazykem není angličtina, je požadováno skóre TOEFL ≥ 80, ale tento požadavek lze upustit o skóre ≥ 151 na verbální části GRE nebo o absolvování zkoušky ECFMG v anglickém jazyce.


Informace o aplikaci

Studenti, kteří mají zájem o absolvování MS v patologii, se aplikují online prostřednictvím webových stránek absolventů biomedicínských věd (BMS), kteří volí MS v molekulární medicíně nebo MS v molekulární a buněčné patobiologii jako svůj primární zájem o formulář žádosti (nevratné a nepřevoditelné poplatek ve výši 50 USD).

Aplikace online je k dispozici na adrese: href = "https://applygrad.tulane.edu/apply/ .

Přihlášky budou přijaty až do termínu pro podání přihlášky (červenec pro přijetí v semestru podzimu) nebo do vyplnění všech pozic. Přihlášky budou přezkoumány po jejich obdržení a uchazeči budou přijati na základě výběrového řízení. Předčasné podání je podporováno. Mějte na paměti, že několik programů v Tulane používá tuto aplikační službu. Ujistěte se, že označujete jeden ze dvou programů v patologii. Tři referenční dopisy budou vyžádány ve vašem zastoupení poté, co byly jména vašich rozhodčích předložena do online aplikačního systému.

Doporučujeme také zaslat nám e-mail našemu programovému řediteli (Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ), aby nám oznámil, že jste do našeho programu podali online žádost.

Oficiální výsledky testů by měly být zaměřeny na:
Koordinátor správního programu
Katedra patologie
1430 Tulane Avenue Box 8679
New Orleans, LA 70112

Obavy týkající se on-line procesu podávání žádostí by měly být adresovány Programu pro absolventy biomedicínských věd ( bms@tulane.edu ).

Aplikace budou vyžadovat ověřitelné testovací skóre GRE, MCAT nebo DAT a oficiální přepisy z každé navštěvované instituce.

Otázky týkající se programu mohou být adresovány řediteli programu (Dr. Haitao Zhang, hzhang@tulane.edu ) nebo spoluřešiteli (Dr. Gilbert Morris, gmorris2@tulane.edu ).


Výuka

25 000 dolarů ročně plus poplatky. Pro tento program neexistují žádná školní osvobození.


Poplatky

Poplatky budou účtovány za každý semestr.

Odhadované povinné poplatky jsou:

 • Služba Academic Support $ 500 dává studentovi možnost využívat doplňkové služby univerzitních knihoven, akademických podpůrných služeb a online kurzových materiálů.
 • Studentské aktivity $ 120, podporuje aktivity organizované studenty, jako jsou týdenní noviny, vstup do mnoha interkollegických atletických soutěží, filmů a přednášek.
 • Reily Rekreační centrum $ 150, poskytuje členství v centru.
 • Studentská zdravotní služba $ 320 poskytuje studentům primární péči, psychiatrickou péči a antikoncepční péči ve Student Health Center.
 • Poplatek ve výši 40 USD bude posuzován při podání žádosti o absolvování studia.
 • Politika společnosti Tulane vyžaduje, aby všichni studenti měli zdravotní pojištění. Tento požadavek lze splnit přihlášením na Studentský zdravotní pojišťovací plán nabízený na univerzitě nebo poskytnutím důkazů o zdravotním pojištění.


Finanční pomoc

Pro žadatele v USA jsou informace týkající se finanční pomoci k dispozici na webových stránkách Úřadu pro finanční pomoc Tulane University.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Čtěte více

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Méně