Mezinárodní program msc a ph.d v molekulární medicíně

Shenzhen University

Popis programu

Read the Official Description

Mezinárodní program msc a ph.d v molekulární medicíně

Shenzhen University

Mezinárodní MSc a Ph.D program v molekulární medicíně

Mezinárodní MSc a doktorský program v oboru molekulární medicíny na Švýcarské lékařské fakultě (SZUSOM) oznamuje otevřené pozice pro absolventy. Cílem programu je porozumět molekulárním mechanismům lidských onemocnění, včetně rakoviny, onemocnění souvisejících se stárnutím, kardiovaskulárním chorobám a metabolickým onemocněním, jakož i vzdělávání příští generace výzkumníků na nejvyšší úrovni. Program přijímá 10-15 doktorandů a 20-30 MS kandidátů na zápis v září 2017. V průměru trvá 3 roky nebo 3 až 6 let, aby získali titul MSc nebo doktorský titul.

Shenzhen University je jediná komplexní univerzita plně podporovaná městskou vládou Shenzhen. Shenzhen je mezinárodní město inovací v Číně. To se nachází přes zátoku Hongkongu, s subtropickým monzunovým klimatem a čistým vzduchem po celý rok. SZUSOM si udržuje mezinárodní konkurenční schopnost, informace potenciálních mentorů tohoto programu jsou k dispozici na našich webových stránkách.

Úspěšní kandidáti obdrží štědré stipendium, které pokryje veškeré náklady na výzkum, školné, cestovní výdaje spojené s prací a plat (US $ 18,000-20,000 ročně pro doktorand a US $ 9,000-10,000 za rok pro MSc kandidáta).

Způsobilost:

 • Žadatelé musí být občany s platným zahraničním pasem (jejichž státní příslušnost není Čínská lidová republika). On / ona by měla být v dobrém zdravotním stavu a dobrém chování. Měl by také dodržovat čínské zákony, předpisy a pravidla univerzity.
 • Všichni žadatelé by měli hovořit plynule v písemné a mluvené angličtině. Žadatelé z neanglofonních zemí musí předložit zprávu TOEFL (nejméně 95) nebo IELTS (nejméně 6.5).
 • Všichni žadatelé musí absolvovat čtyřletý bakalářský titul (pro MSc program) nebo magisterský titul (pro doktorský program) nejpozději do srpna 2017
 • Všichni žadatelé by měli mít vynikající akademické výsledky a prokázat silné nadšení a talent pro výzkum.

Postup podávání žádostí a požadované dokumenty:

 • Stáhněte si přihlášku nebo žádost o formulář žádosti e-mailem, vyplňte políčka, podepište a skenujte ji pro zaslání e-mailem.
 • Podrobný životopis prokazující způsobilost a motivaci vědy.
 • Osobní vyjádření v angličtině o délce přibližně 2 000 slov včetně oblasti studia a supervize, studijní nebo pracovní zkušenosti a výsledky akademického výzkumu, stručný výzkumný plán a cíle, kariérní plán apod.
 • Dva doporučení doporučení profesorů nebo docentů (nebo osob z rovnocenných funkcí). Písmena musí být napsána v angličtině a zasílána přímo od žadatelů.
 • Všechny přepisy a certifikáty. Zahraniční dokumenty musí být přeloženy do angličtiny a certifikovány. Tisková zpráva by nám měla být zaslána POUZE poté, co kandidát přijal naši nabídku.
 • Přehled práce diplomové práce.
 • Kopie oficiální zprávy TOEFL nebo IELTS.
 • Kopie pasu. Pas musí být platným běžným pasem pro soukromé záležitosti.
 • ID fotografie, stejně jako pasová fotografie (elektronická kopie ve vysokém rozlišení).

Všechny tyto dokumenty by měly být přímo zaslány paní Qiu do 15. dubna 2017. Aplikace nedostatku výše uvedených materiálů bude diskvalifikována. Aplikační materiály nebudou vráceny, bez ohledu na to, zda jsou žadatelé přijati nebo nikoli.

Kandidáti na kandidátské listiny budou oznámeni do 20. dubna a rozhovor prostřednictvím Skype do 25. dubna a nabídky budou vydány v květnu 2017.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace December 2, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Čína - Shenzhen, Guangdong
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Čína - Shenzhen, Guangdong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu