Medical School (BS) je nabízen na Campus Nova Iguacu na plný úvazek, která trvá 12 semestrů, s celkovou pracovní zátěž 7990 vyučovacích hodin.

organizace osnov

Konstrukce znalostí v integrovaném a koordinovaným způsobem v osnov vedená kompetence vyžaduje přehodnocení pedagogické kultury zaměřený kurz pro nasazení výukového skupiny. Způsob práce si klade za cíl kolegiátní kritické chápání zdraví realitě a školení člověk, profesní, reflexní, aktivní, demokratického a zavázala k sociálním otázkám. Tento širší pohled na vyučování a učení vyžaduje nový přístup učitele ve vztahu k předchozí znalosti, potřeb a zájmů a každého studenta učení rytmů.

Proto je nutné pracovat „se studenty schopnost navázat vztahy mezi informacemi, které obdrží a přivést a mezi znalostmi získávají a přestavby (Santome, 1998).

Při zvládání perspektivu situace související s lékařskou odbornou přípravu v souvislosti osnov řídí pravomoci Medicina de Itaperuna kurzu je členěna následujícím způsobem: - učebního matici, která se skládá z 12 modulů, které pokrývají témata integrátorů semináře (SI), PIESC integrační program školu, a veřejně prospěšné práce), a stáže. Každý modul je popsáno, že je výuka záměr rozdělení smlouvy, v závislosti na míře složitosti, které splňují; - Výuka Měkké moduly, složené z volitelných a doplňkových činností, s cílem usnadnit tvorbu studenta. Tyto různé rozměry lékařských školních osnov jsou od sebe odděleny pouze pro účely didaktické vysvětlení. Nicméně, to je vyjádřeno v strukturování pedagogický projekt. To znamená, že kurikulární organizace kurzu se snaží integrovat disciplíny v celé své platby.

Laboratoře

Laboratoře, které slouží lékařské fakulty jsou navrženy tak, aby praktický výcvik pro výuku obsahu disciplín. Použití politiky striktně v souladu s učebními hodin, i když tam jsou povzbudivé účast studenta ke studiu zdarma. Panuje všeobecný management laboratoře, aby se zabývají administrativními a technickými otázkami, kromě tříd pre-přípravy. Hlavními směry laboratoří jsou permanentní údržby a upgradů, které splňují plán priorit služeb pro potřeby vzdělávacích a výzkumných programů Následující text popisuje laboratoře používané medicínu s jejími hlavními rysy a seznamem zařízení.

Vysokoškolák hřiště v medicíně používá pro základních disciplínách multidisciplinární laboratoře School of Biological a lékařských věd (FaCBS), rozdělených takto: - Posláním multidisciplinární laboratoří je představit akademické praktický kontakt experimentálních věd upevnit znalosti vědecký technik. Cílem je spustit proces dichotomie pozorování pro potvrzení vědeckého myšlení explorer nezbytné pro vývoj vědy.

  • Infrastruktura multidisciplinárními laboratoře se skládá ze sedmi (07) samostatných laboratorních jednotky pro praktické tříd provedení, které následují v následujícím seznamu: Laboratorní 1 až 6 a Parasitology laboratoř.
Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 1 více kurzů z Universidade Iguaçu (UNIG) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
12 - 12 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek