Zdravotnický personál jsou připraveny na "Léčba work" Specialitou na fakultě. Základní lékařské předměty jsou studoval na 1-3 kurzů, klinické předměty jsou studoval na 4-6 kurzů.

Někteří studenti lišící se vzděláním mají možnost dělat praktickou práci na univerzitách v různých zemích (jak Turecku, Německu, USA, Bulharska, Rumunska, Itálie) předčasného diplomové období.

Talentovaní studenti fakulty vyzkoušet na vědecko-výzkumných prací skutečných problémů medicíny studentské vědecké společnosti spolu s jejich vzděláním.

16 oddělení a jeden úkon kurz na II profylaktické léčbě fakulty. 3 z nich jsou teoretické, 14 jsou klinika oddělení. Vědecké výzkumy se provádějí na odděleních na různých problémů a řešení problémů medicíny spolu se vzděláváním.

medicína

V současné době 303 osoba profesora-učitel personální práce v I léčbou prevence fakulty, jeden ze zaměstnanců fakulty je členem skupiny NSA Ázerbájdžánu, dvě osoby jsou skutečné členem ruského AMS, 34 osob jsou doktor lékařské vědy, 28 osob jsou profesoři, 175 osob jsou PHD na lékařských věd. 217 osob personálu učitelů mají vědeckou hodnost (71,5%).

Zaměstnanci některých útvarů mají vědecké tituly (onkologie, I. chirurgické dokumentů). 4 vědecké kandidáti pracovat na odděleních I a III chirurgických chorob, onkologických onemocnění a já interními chorobami. 3 zaměstnanci fakulty jsou doktoři lékařských věd fakulty. 119 pomoc osobám poskytovat své služby pro úspěšné provádění vzdělávacího procesu.

Výuka základních předmětů jsou prováděny na výcvikové základně univerzity, kliniky předměty při terapeutických tréninkových klinikách, v základních klinikách a poliklinikách a na vědecko-výzkumné kardiologie, vědecko-výzkumné pediatrické, Národní profylaktické a léčebné rehabilitace ústavem a vědecké chirurgické centrum pojmenoval akademika M.Topchubashov, které jsou dodávány s moderními léčebnými diagnostikou.

Absolventů Léčba speciální studie u trvalého pobytu pro stát anesteziolog-resuscitátor, generální chirurg, neurochirurg, plastický chirurg, chirurg srdce loď, traumatické-ortopedické, otoriloringolog, oční lékař, onkolog, porodní asistentky-gynekolog, urolog, terapeut, kardiolog, nephrologists, gastroenterolog, hematolog, dermatovenerolog, revmatolog, endokrinolog, infecsionist,, neuropatolog, psychiatr, odborník na narcologie, rehabilitační lékař, imunolog, alergolog, fyzioterapeut, ray diagnostika, mikrobiolog, patoloqoanatomist, soudního znalce v oboru medicíny a genetické specialit. Také studenti které si nepřejí, aby stáži může pracovat jako lékař-terapeut, gerontolog, lékař, laborant, imunolog, infectionist, rodinného lékaře, mikrobiolog, virusologist, Rehabilitační lékař, Rehabilitační lékař, narcologie, fyzioterapeut, lékař-statistiky, lékař-Methodist , lékař na léčebné tělesné výchovy, urgentní a první lékaři pomoci.

Vstupní požadavky

High School Diploma se prochází chemie, biologie, fyzika plus středně pokročilé úrovni angličtiny rovnocenné IELTS 5.5 (TOEFL 550); nebo se stupněm TRC International University Foundation Programme průsmyku.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Azerbaijan Medical University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
6 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date