Mbchb v medicíně a chirurgii

Všeobecné informace

Popis programu

The University of Birmingham dává vám prvotřídní příležitost potřebné rozvíjet dovednosti, aby se stal lékař.

Akademicky schopné s přirozenou schopností pro vědu, budete mít silný zájem v lidských záležitostech, starost o blaho druhých, smysl pro komunikaci a touha dělat skutečný rozdíl. Budete také muset hodně úsilí o dokončení tohoto náročného studijní obor. Po celou dobu svého času s námi, budete zacházet jako jednotlivec a my vás povzbudit k rozvoji a prozkoumat své vlastní profesní zájmy.

S pěti a půl milionu lidí v oblasti West Midlands, budete studovat v největším zdravotnickém oblasti země, které nabízejí různé klinické praxe. Jedním z nich je Queen Elizabeth Hospital Birmingham, který se nachází hned vedle Medical School, který se otevřel v roce 2010 a má state-of-the-art zdravotnická zařízení. To znamená, že budete mít spoustu příležitostí k získání zkušeností v rozmanitosti lékařských oborů, ale naučit se zvládat širokou škálu pacienty z různých prostředí a kultur. Hned od začátku, zažijete praxi zdravotní péče v komunitě se jednou za čtrnáct dní připevnění k obecné praxi, což vám umožní vidět, jak vaše studium přeložit do klinické praxe.

Váš trénink v nemocnicích a ordinacích praktických lékařů se koná v rámci vysoce organizovanou strukturou akademie. Hlavy akademií jsou vysocí poradci a lékaři, kteří jsou zodpovědní lékařské fakulty za to, že dostanete vysoce kvalitní vzdělávání v každém oboru.

Budete mít také možnost vybrat si z několika volitelných interkalační programů, které by trvalo po svém druhém, třetím nebo čtvrtém ročníku studia. Ty vám umožní zapojit se do nových laboratorně nebo komunitní výzkumné práce buď v základním nebo aplikovaném lékařského výzkumu.

V roce 2016 výsledky National Student Survey (NSS) ukázal, že 93% našich studentů bylo spokojeno s výukou na tomto hřišti.

The Birmingham medicíny a chirurgie kurz je integrovaný program založený na modulární navržen tak, aby vám základní znalosti a zázemí, aby začala pracovat na své vlastní profesní cíle.

Výsledkem kurzu

Postgraduální nadace pro vzdělávání i mimo něj

Na konci programu pregraduální budete dostávat své MBBS (nebo ekvivalent) stupeň, což je primární lékařské kvalifikace (PMQ). Drží PMQ vás opravňuje k předběžné registraci s generálním lékařské rady, s výhradou pouze k jeho přijetí, že neexistují žádné Fitness, aby Praxe obavy, které vyžadují pozornost. Předběžná registrace je časově omezena na maximálně třech letech a 30 dnech (1125 dní celkem). Po uplynutí této doby si provizorní registrace bude normálně vyprší.

Předběžně registrovaní lékaři mohou vykonávat pouze ve schválených příspěvcích Rok založení 1: zákon neumožňuje předběžně registrovaných lékaři provést jiný druh práce. Chcete-li získat Foundation rok po 1, budete muset použít v posledním roce svého bakalářského programu prostřednictvím systému pro výběr Foundation UK Program Office, který přiděluje tato místa absolventům na základě výběrového řízení. Všechny vhodně kvalifikovaní absolventi UK našli místo na programu Foundation Year 1, ale to nemůže být zaručena, například pokud by došlo k zvýšení počtu konkurenčních aplikací z absolventů non-UK.

Úspěšné dokončení programu Rok založení 1 je obvykle dosaženo během 12 měsíců a je poznamenán udělení osvědčení o zkušenostech. Pak budete mít nárok požádat o plnou registraci s generálním lékařské rady. Musíte úplnou registraci s licencí k provozování praxe pro nekontrolované lékařskou praxi v NHS nebo soukromou praxí ve Velké Británii.

I když tato informace je v současné době v pořádku, studenti musí být vědomi toho, že předpisy v této oblasti může změnit čas od času.

Tam je nějaká diskuse o tom, zda odstranit prozatímní registraci nově kvalifikovaných lékařů. Pokud se tak stane, pak absolventi UK obdrží plnou registraci, jakmile budou úspěšně dokončili MBBS (nebo ekvivalent) stupeň. Je třeba poznamenat, že je velmi pravděpodobné, že absolventi UK budou stále muset požádat o tréninkový program podobný stávajícího programu nadace, a že nelze zaručit místa na této programem pro každého britského absolventa.

GMC v současné době zvažuje zavedení formální posouzení, že britské zdravotnické absolventi by musela projít, aby mohly být udělena registrace s licencí k výkonu praxe. Ačkoli žádné konečné rozhodnutí bylo přijato jak k zda nebo kdy bude zavedena taková zkouška žadatelé by měli být vědomi toho, že GMC předpokládá, že budoucí kohorty studentů lékařské fakulty muset projít částí lékařského posudku licenční před GMC se jim udělí registraci u licenci k praxi.

První a druhý let

Vaše první dva roky jsou do značné míry vyjme s moduly o struktuře a funkci lidského těla. Dozvíte se, jak je každý systém řízen a je schopen reagovat na požadavky každodenního života a jak jsou ovlivněny nemocí a léčebných procedur. Hodně z anatomie se naučili v malých skupinových sezení, včetně významné zkušenosti z prosection.

Dozvíte se o psychologii a sociologii zdraví a nemoci ao tom, jak se zdravotní stav celých populací, jakož i jednotlivé pacienty, je hodnocena. Budete také se seznámí s některými z klíčových otázek v biomedicínské etiky, například genetického inženýrství.

V každém roce strávíte deset dní v komunity s lékaři a pacienty, spojující biologické a behaviorální teoretickou výuku na klinických situacích s reálnými pacienty. Navíc budete mít možnost vybrat oblasti studia pro sebe, takže můžete sledovat témata, která vás zajímají.

Třetí rok

Ty budou založeny v našich partnerských fakultní nemocnici Trusts dále rozvíjet své základní klinické dovednosti při přijímání dobré klinické anamnézy a vyšetřování pacientů, stejně jako studium komunikační dovednosti potřebné pro efektivní mezi pacientem a lékařem vztahů. Dozvíte se také o běžných chorob a jak diagnostikovat a spravovat, a pokračovat v práci na teoretickou patologie, farmakologie, veřejné zdraví a epidemiologie. Naše vynikající medicína pramen Společenství-Based pokračuje a budete zvýšit své znalosti o tom, jak jsou pacienti řízeny v oblasti generální praxe.

Čtvrtý a pátý rok

Nyní budete pohybovat na klinických příloh v lékařských, chirurgických a jiných specialit, jako je kardiologie, neurologie, psychiatrie, kostí a kloubních onemocnění, onkologie, ušní, nosní a krční a perioperační péče. Budete také udělat další příloh v gynekologii a porodnictví, pediatrie a všeobecného lékařství. V průběhu posledního roku, budete moci přinést všechny své učení a dovedností prostřednictvím U akutně nemocných pacientů přílohu, jak si připravit, aby se stal lékař.

Volitelné studie: Dva měsíce na jaře čtvrtého roku budou rozděleny do denního studia dle vlastního výběru, a to buď v oddělení lékařské fakulty, nebo na jiném pracovišti v Británii nebo jako většina studentů k tomuto kroku rozhodnou, v zahraničí , Můžete si vybrat konsolidovat své znalosti v předmětu, které jste již studoval, získat další zkušenosti z klinické praxe nebo snad provedla svůj vlastní klinický výzkumný projekt.

Jedná se o výběr z různých místech, že naši studenti navštívili jako součást jejich volitelných.

Školení v oblasti výzkumu

Jako lékař vás bude očekávat, že udržet up-to-date s nejnovějším vývojem v medicíně, ale musíme lékařům, aby převzala vedoucí úlohu při nich kolem. Tento kurz vám dává příležitost naučit se výzkumné dovednosti, které můžete použít ve své kariéře na rozšiřování a rozvoji klinické praxe. Můžete rozvíjet tyto dovednosti v podstatné hloubky během intercalated programu.

Intercalated programy

Máte-li dosáhnout dobrého standardu při zkouškách budete chtít využít vynikající šíři mezinárodně konkurenceschopného výzkumu v rámci Medical School přes hloubkové studie o vybraných tématech po dobu jednoho roku. Několik různých interkalační programy poskytují příležitost zapojit se do nových výzkumných prací buď základní nebo aplikovaný lékařský výzkum. To se může stát po svém druhém, třetím nebo čtvrtém ročníku studia. Programy dostupné zapojit buď laboratorně nebo komunitní výzkum. Naučíte se analyzovat a interpretovat Lékařský výzkum dat, a co je důležitější, provést svůj vlastní román a podstatnou výzkumného projektu. Dovednosti, které získají vám umožní přispět k rozvoji založené na důkazech klinické praxi. Potom vrátit k dokončení programu MBChB.

Proč studovat tento kurz

Největší oblast zdravotnictví ve Velké Británii v působnosti jedné lékařské fakultě: S pěti a půl milionu lidí v oblasti West Midlands, budete studovat v největší oblasti zdraví v zemi, hned vedle Queen Elizabeth nemocnice Birminghamu, což znamená, že budete mít spoustu příležitostí, aby získali zkušenosti ve různé lékařských oborů a léčení širokou škálu pacienty z různých prostředí a kultur.

Časné klinické a pacient kontakt: V každém z prvních dvou letech kurzu budete trávit 10 dní v komunity s lékaři a pacienty, spojující biologické a behaviorální teoretickou výuku na klinických situacích s reálnými pacienty. Tím se zvyšuje v posledních třech letech, kdy budete trávit rozsáhlé období na základě klinických stáží v našich partnerských nemocnicích.

Volitelné interkalace: Budete mít možnost vybrat si z několika volitelných interkalační programů v průběhu studia. Ty poskytují příležitost pro vás zapojit se do nové výzkumné práci buď v základním nebo aplikovaném lékařského výzkumu, který se může stát po svém druhém, třetím nebo čtvrtém ročníku studia. Programy dostupné zapojit buď laboratorně nebo komunitní výzkum.

Příprava pro klinickou praxi: Váš trénink v nemocnicích a ordinacích praktických lékařů se koná v rámci vysoce organizovanou strukturou akademie. Hlavy akademií jsou vysocí poradci a lékaři, kteří jsou zodpovědní lékařské fakulty za to, že všichni studenti dostávají vynikající školení v každém jiném oboru.

Přetrvávající Absolventi: Mnoho MBChB lékařství a chirurgie absolventi pokračovali být lídry ve svých oborech. Jsme hrdí na to, říci, že naši významní a pozoruhodné absoloventky zahrnují:

 • Charles George (MBChB, 1965) předseda Asociace Stroke
 • Jane Collins (MBChB, 1978; MD 1988) generální ředitel, Marie Curie Cancer Care
 • Richard Horton (MBChB, 1986, BSC, 1983, MD, 2008), redaktor, The Lancet
 • Rowan Hillson (MBChB, 1974) Národní Klinický ředitel pro Diabetes, ministerstvo zdravotnictví
 • Steve Field (MBChB, 1982) President, Royal College of praktických lékařů
 • Peter Weissberg (MBChB, 1976), lékařský ředitel British Heart Foundation
 • David Haslam (MBChB, 1972) předseda British Medical Association

Aktivní MedSoc: Na University of Birmingham věříme, že život studenta by neměla být každá práce, a tam je spousta pro vás zapojit se jak v rámci vysoké školy a univerzity mimo studia. Vysoká škola má svou vlastní společnost známou jako MedSoc. MedSoc je zastřešující organizací pro širokou škálu aktivit, včetně sportovních, společenských, hudebních a prospěšné cíle - je tu něco pro každého.

Vstupní požadavky

 • Počet úrovní požadované: 3
 • Typická nabídka: A * AA. Kandidáti by měli předvídat AAA včetně biologie a chemie (Pozn. Biologie člověka je přijatelná jako alternativa k biologie).
 • Obecná studie: nejsou akceptovány. Kritické myšlení je rovněž nepřijala. Jiné nestandardní předměty nemohou být přijaty. Prosím kontaktujte nás o radu.

Všichni žadatelé musí:

 • Nabízíme přijatelné akademické kvalifikace (viz níže) a
 • sedět UK klinická zkouška způsobilosti (UKCAT) a
 • dostavit se k pohovoru, pokud je přizván.

Informace pro mezinárodní (včetně EU) žadatelé jsou uvedeny v mezinárodní sekci.

Zahraniční studenti:

Požadavky na anglický jazyk

Žadatelé musí mít vynikající psané a mluvené angličtiny. Upozorňujeme, že standardní anglické jazykové požadavky univerzity jsou minimální normy, které mohou být uplatněny prostřednictvím hospodářské soutěže. Jako minimum, jazykové IELTS angličtině, například, musí být 7,0 v každé složky.

žadatelé Evropské unie

Existuje celá řada faktorů, které určují status poplatek, ale Občané EU mohou být považovány za "domácí" studentů pro účely platící (viz níže). Protože žadatelé UK-založené jsou vybrány na základě výsledků v každém ze dvou národních kvalifikací (například úrovní A a GCSE), žadatelé home / EU ze zemí mimo Spojené království musí nabídnout kvalifikace založený na zkouškách, které jsou ekvivalentní k nim. Některé příklady jsou níže:

Irish vysvědčení

Minimálně třídy A v šesti předmětech včetně biologie, chemie, angličtiny a matematiky, aby se vztahovalo stupeň A1 v biologii a chemii. Totéž platí norma v Junior Certificate.

Evropská maturita

Celkové skóre 85%, s minimem 85% ve vědách, aby zahrnovala chemii a biologii jako plné možností. Důkazy o splnění tohoto standardu musí být k dispozici průběžné výsledky.

Požadujeme, že kvalifikace nejsou široce založený a jsou získávány prostřednictvím posuzování vlastností ve formálních, celostátních zkoušek. Pro orientaci, za následujících podmínek nejsou přijatelné samy o sobě, aniž by, například A-levels. Patří mezi ně: rakouského Matura; Bulharská diplom; Francouzský Baccalaureate (včetně OIB); Němec Abitur; Řecký (včetně kyperského) apolytirion; Italský esame di Stato; Litevské Brandos Atestats; Nizozemsko "Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs" (VWO) diplom; Polský Matura; Portugalský Diploma de Ensino Secundario; Rumunský diplom; Španělská Título de Graduado en Educación secundaria obligatoria (ESO) a Título de Bachiller; Švédská Slutbetyg Från Gymnasieskolan (maturitou).

Mezinárodní maturita

 • Vyšší úroveň: 766 z chemie a biologie a jedna další schválen s podmínkami (v libovolném pořadí)
 • Úroveň dceřiná: Subjekty musí obsahovat angličtinu a matematiku, pokud nejsou nabízeny na vyšší úrovni (matematika Studie je přijatelná).
 • musí být dosaženo minimálně 32 bodů
 • Je nutné poskytnout výsledky buď z programu středního věku "nebo přijatelnou maturity ekvivalentní kvalifikaci. MYP výsledky bude zaznamenáno v souladu s následujícími ekvivalence na GCSEs: 7 = A *; 6 = A; 5 = B. Minimálně 5 musí být dosaženo v oblasti vědy, angličtině a matematiky

Mezinárodní Žadatelé

Musíme až k dispozici pro studenty 28 míst, které jsou hodnoceny jako mezinárodní pro účely platící. Pro více informací o stavu poplatku naleznete www.ukcisa.org.uk. Upozorňujeme, že tam, kde je pochybnost nad postavením poplatek (například máte ve Spojeném království národní žijící mimo EU), univerzita bude zkoumat stav poplatků než je rozhodnuto o vaše žádost o medicíně. Pokud je stav poplatek nemůže být definována v době, kdy jste může přijít o příležitost k rozhovoru.

Kvalifikace školní docházky musí být ekvivalentní k úrovni. Budeme se snažit být flexibilní v případě mezinárodních žadatelům, kteří studují ve vzdělávacím systému bez kvalifikace ekvivalent maturity. Ale je třeba uznat, že je obtížné provést efektivní rozhodnutí akademického potenciálu pouze na základě předpovídaných stupňů. školní výsledky musí být poskytovány jako absolutní minimum.

Poslední aktualizace Zář 2016

Informace o škole

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Čtěte více

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Méně