Master v oboru biomarketingu

Všeobecné informace

Popis programu

Prezentace programu

Master of Biomarketing je program na Fakultě věd Univerzity Saint Joseph University of Beirut v Libanonu.

Tento magisterský program si klade za cíl vyškolení odborníků a vybudování výkonného profilu pro studenty-kandidáty v oblasti přírodních věd a marketingu. Studenti - vědci se stanou strategickými osobami s rozhodovací pravomocí schopnými analyzovat dynamiku trhů, zvládat business intelligence a vývoj a vypracovat marketingové, komunikační a mediální plány.

Tento profil vyžaduje na jedné straně jak technické, tak vědecké dovednosti užitečné pro biologické výrobky a materiály a na druhé straně uplatňuje marketingové a komunikační dovednosti v různých odvětvích, jako je chemický průmysl, léčiva, potraviny a nápoje, kosmetika a zdravotnické prostředky. První rok magisterského studia má dvě hlavní složky: první, základní, jehož cílem je poskytnout studentům solidní vědeckou a technickou základnu, druhou pragmatickou aplikaci, zaměřenou na obchodní stránku, pozoruhodně marketing a komunikaci.

Druhý rok magisterského studia je klíčovým rokem na akademicko-profesním rozhraní. Je rozdělen na dvě části: teoretické a praktické školení ve firmách. Navrhované kurzy poskytují jak akademičtí pracovníci, tak odborníci, což usnadňuje integraci studentů postgraduálního studia na podnikatelský trh a umožňuje lépe sladit lekce s obavami profesionálního světa bez ohledu na oblast činnosti.

Přehled programu

Během prvního ročníku získají studenti dovednosti v kvalitě, právo

Druhý rok zvýší jejich profil zařazením do řady inovativních kurzů: pokročilá témata v oblasti marketingu, vývoje a plánování značek, rozvoje obchodu, distribuce a strukturování, podnikového managementu, firemní strategie, přístupu na trh, analýzy trhu, médií a vztahů s veřejností a umění prodeje.

Pracovní program

Druhý a poslední ročník programu zahrnuje povinnou 4 až 5 měsíční stáž. Snažíme se nabídnout našim studentům nejlepší možnosti, jak se dostat do kontaktu s trhem a otevřít první dveře směrem k vynikající kariéře. Dnes jsme hrdí na to, že počítáme s rozsáhlou národní a mezinárodní sítí firem, které spolupracují s naším programem, a přivítá naše studenty, kteří je považují za vynikající kandidáty a slibné profesionály.

Kariérní výhled

Jako součást magisterského studijního programu Bio-Marketing získávají studenti odborné znalosti a dovednosti v oblasti vědeckých a technických aspektů biologických a chemických produktů podle jejich obchodních rozměrů a marketingu. Takže role dostupné pro biomarketery jsou poměrně rozmanité a rozmanité. Předpokládané příležitosti jsou následující: marketingový koordinátor, produkt / značka specialista, výzkum trhu koordinátor-konzultant, obchodní zástupce, lékařský zástupce, komunikační důstojník, biomedicínský trenér, Bio-průmyslový trenér, další ...

Hlavní body programu

  • Tento magisterský program se koná v rámci konvenční smlouvy s "Grenoble Ecole de Management" pro pokročilé magisterské studium v oblasti řízení biotechnologických firem.

Studenti, kteří absolvovali svůj Master 1 v Bio-Marketingu, mohou požádat o druhý ročník pokročilého magisterského studia v oblasti řízení biotechnologických firem. Po přijetí absolvují 15 měsíců na "Grenoble Ecole de Management". Na konci svého pobytu budou mít dvojitý titul: magisterský inženýr z Bio-Marketing od USJ a pokročilý magistr v managementu biotechnologických firem z "Grenoble Ecole de Management".

  • Tréneri / profesoři jsou z velké části zkušení profesionálové v nejvyšším vedoucím oddělení národních a mezinárodních společností.
  • Partnerské partnerství mezi námi a velkým počtem společností z různých sektorů v Libanonu iv zahraničí. Tento přístup k síti byl pro rok přínosem pro obě strany, nabízet vynikající kandidáty na nabídky práce a také nabídnout práci snů pro naše studenty / profesionály.
  • Náš program Master nabízí během dvou let průřezový a integrovaný přístup k zaměření se na výsledky a zlepšování výkonnosti.

Vstupní požadavky

Vítáme žádosti studentů:

  • Držitelé BS v:

Biologie, biochemie, chemie; Laboratorní věda, lékařská analýza, výživa a dietetika

  • Držitelé doktorátu v:

Lékárna; Zubní chirurgie; Medicína

  • Držitelé magisterského oboru vědy nebo Ph.D. a přát si to

Přijímání na magisterské studium v oboru biomarketing podléhá přezkoumání kandidátů a rozhovor před výběrovou komisí. Výjimečně mohou být po prozkoumání jejich učebních osnov a s ohledem na získané kompetence rovněž zváženy kandidáti, kteří nemají výše uvedené požadavky. V takovém případě může být přiznání podmíněno podmínkami týkajícími se kurzů, které je třeba dodržovat.

Mezinárodní studenti

Další informace o studiu na mezinárodní univerzitě v Saint Joseph University of Beirut (USJ) naleznete zde: https://www.usj.edu.lb/sri/index_en.php

Pro více informací o našem magisterském oboru Biomarketing navštivte naše stránky na webových stránkách Fakulty věd!

http://www.fs.usj.edu.lb/files/mastbtp.html

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance wit ... Čtěte více

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Méně