Magistr v biochemii a molekulární biologii

Všeobecné informace

Popis programu

Dvousemestrální absolventský program určený k obohacení a zdokonalování pověření absolventů, kteří se ucházejí o přístup k lékařským, zubním nebo jiným programům povolání souvisejících se zdravotní péčí.

přehled programu

Jedná se o dva semestrální non-teze program vedoucí k magisterské biomedicínské vědy v oboru biochemie a molekulární biologie.

Program je primárně navržen tak, aby obohatil a zlepšil akademické pověření absolventů. Náš rozlišovací program zdůrazňuje vývoj studentů ve čtyřech oblastech (studium, zkušenostní učení, prezentační dovednosti a osobní růst) a umožňuje studentům rozšiřovat a posilovat jejich akademické základy pro další intelektuální rozvoj, jako je získání přístupu do lékařských, zubních nebo zdravotních profesních školách.

Základní kurikulum zdůrazňuje klinické aplikace biochemie a molekulárních znalostí. Požadované předměty zahrnují Lidskou lékařskou buněčnou biochemii a lidskou lékařskou metabolickou biochemii, které jsou ekvivalentní k prvnímu ročníku Tulaneho lekárského biochemického kurzu, Seminář lékařské biochémie Grand Rounds Externship, který poskytuje studentům jedinečnou příležitost prožít medicínu Grand Rounds z biochemických, molekulárních a klinických pohledů , a série Seminář oddělení vystavuje studenty novému výzkumu v oblasti biochemie.

Všichni studenti mají prospěch z několika dalších kurzů týkajících se biochemie nebo molekulární biologie. Program volitelných předmětů se pohybuje od více lékařsky souvisejících kurzů, jako je Chromosomální nestabilita a rakovina, Molekulární základy dětské nemoci a Transdukce signálů a Hormonální akce k více výzkumným souvisejícím předmětům, jako jsou Biochemistry Research, Biochémie na úrovni absolventů a Biomedical Statistics and Data Analysis . Navíc program má vzájemné vztahy s některými kurzy v Graduate Program v biomedicínských vědách a oddělení mikrobiologie a imunologie. Studenti se mohou rozhodnout, že ve společnosti Graduate Medical Microbiology a Medical Immunology využijí Tulane první ročník ekvivalentu zdravotnického kurzu a současně posílí své psací a prezentační dovednosti s Biochémie Workshop - kurz klubového časopisu.

Všechny kurzy jsou vyučovány na Tulane School of Medicine prostřednictvím fakulty na plný úvazek.


Požadavky na přijetí

Žadatelé o přijetí do magisterského studijního programu by měli mít titul bakalářského studia. Obecně platí, že žadatelé by měli mít minimální GPA (3,0) a buď MCAT (26, pre-2015) (500, 2015-současný), DATS (19). Nicméně žadatelé o udělení osvědčení o trochu nižší jsou také vyzýváni, aby požádali.

Hledáme také studenty se silným zázemím v chemii a biologii: studenti, kteří absolvovali kurzy jako Organická chemie, Molekulární nebo buněčná biologie, Biochemie, Genetika atd. Vynikající doporučení jsou také důležité. Zkušenosti s výzkumem v laboratoři, i když nejsou požadovány, jsou pro naše posouzení žádosti cenné.


Požadavky na titul

Studenti musí absolvovat 30 kreditních hodin kurzu během podzimů a jarních semestrů pro splnění požadavků na titul. Kromě toho jsou studenti povinni absolvovat zkoušku NBME v biochemii jako kulminující zážitek. Ačkoli není založen na diplomové práci, tento stupeň zahrnuje několik písemných úkolů a ústních prezentací jako součást požadovaných kurzů. Nevyžaduje se žádný výzkum. Proto se toto považuje za diplom "non-thesis".


Požadované kurzy

 • Seminář biochémie a molekulární biologie (GBCH-6020-01 podzim
 • Lékařská biochemie Grand Rounds Externship (GBCH-7540-01, podzimní semestr, M-Th různé, F 1: 00-2: 00 diskuse, GBCH-7550-01 jaro, M-Th různé, F 1: 00 diskuse, 3 zápočtová hodina / semestr, ředitel kurzu, Hua Lu
 • Lidská lékařská buněčná biochemie (GBCH-7500-01, podzimní semestr, přednáška / diskuse, 5 kreditních hodin, režie: David Franklin)
 • Metabolická biochemie lidských onemocnění (GBCH-7520-01, jarní semestr, přednáška / diskuse, 5 kreditních hodin, režie: David Franklin)


Volitelné předměty

 • Biochemická dílna (BMSP-7100-01, semestr, BMSP-7110-01, jarní semestr, 1-3 kreditní hodiny / semestr, vedoucí: Zachary Pursell)
 • Principy genetiky (GBCH-7170-01, jarní semestr, 4 kreditní hodiny / semestr, režie: Zachary Pursell)
 • Chromosomální nestabilita a rakovina (GBCH-7180-01, podzimní semestr, 4 kreditní hodiny, režie: Arthur Lustig)
 • Bakalářská mikrobiologie (MIIM-7500-01, podzimní semestr, 4 kreditní hodiny, režie: Lucia Freytagová)
 • Signální transdukce a hormonální akce (GBCH-7570-01, jarní semestr, 2 kreditní hodiny, režie: Brian G. Rowan)
 • Případy v etice výzkumu (GBCH-7590-01, jarní semestr, 2 kreditní hodiny, režie: Arthur Lustig)
 • Lékařská imunologie (MIIM-7600-01, semestr, 2 kredity)
 • Lékařská fyziologie (GPSO-6010-01, semestr, 6 kreditů)
 • (Kardio) vaskulární fyziologie (GPSO-7600-01, jarní semestr, 3 kredity)
 • Translační fyziologie II (GPSO 7350-01, jarní semestr, 2 kredity)
 • Renální fyziologie (GPSO-7320-01, jarní semestr, 3 kredity)
 • Molekulární základ pediatrické nemoci (GBCH-4060-01, jarní semestr, 2 kredity, koordinátoři kurzu: Samir El-Dahr a Zubaida Saifudeen)
 • Biochemický výzkum (nezávislá studie, podzim


Výuka

Celodenní výuka pro akademický rok je 25 946 dolarů, které se vyplácejí na dvou semestrech (12 973 dolarů za semestr). Jedná se o slevu z pravidelné výuky Tulane ve výši 23 163 USD za semestr. Pro tento program nejsou k dispozici žádné výpůjčky ani stipendia. Informace o možnostech půjček finanční pomoci naleznete na webových stránkách Úřadu pro finanční pomoc Tulane University na adrese http://www.finaidhsc.tulane.edu/.

Studentům budou účtovány také následující odměny za každý semestr: Akademická podpora (max. 400 USD), Studentské aktivity (120 USD), Rekreační centrum Reily (180 USD) a Studentské zdravotnické služby (320 USD).


Proces aplikace

Žádost o přijetí do magisterského studijního programu Biomedicínské vědy by měla být předložena Graduate Program v biomedicínských vědách. Přihlášky budou přezkoumány po jejich obdržení a uchazeči budou přijati na základě výběrového řízení. Proto je velmi doporučeno včasné podávání žádostí.

 • Chcete-li se ucházet o program, vyplňte online žádost.

POZNÁMKA: Několik Ph.D. a programy MS v Tulane používají tuto aplikační službu. Dávejte pozor, abyste uvedli, že žádáte o titul MASTERS v BIOCHEMISTRII. Můžete také poslat e-mail na adresu Dr. David S. Franklin (programový ředitel, franklin@tulane.edu ), Dr. William Wimley (programový koordinátor, wwimley@tulane.edu ) nebo Kelly Ragland Boyd (vedoucí programový koordinátor , kraglan@tulane.edu ), aby nám oznámili, že jste do našeho programu podali online žádost.


Kromě online aplikace musíte také odeslat VŠECHNY následující položky:

 1. Osobní prohlášení.
 2. Poplatek za přihlášku 50,00 dolarů, který se platí v době podání přihlášky na univerzitu v Tulane. Tento poplatek je nevratný a nepřenosný.
 3. GRE nebo MCAT. Pokud vykazují výsledky MCAT, musí student zahrnout 16-ti místný OVĚŘOVACÍ KÓD z webových stránek AAMC. Mezinárodní studenti musí mít také oficiální skóre TOEFL a všechny aplikační materiály musí být v angličtině.
 4. Byl přijat úřední přepis z univerzity nebo univerzity. Požádejte svého registrátora o zaslání oficiálních přepisů přímo na následující adresu:
  Pozor: Hlavní aplikace
  Oddělení biochemie a molekulární biologie, č. 8643
  Univerzita Tulane University
  1430 Tulane Avenue
  New Orleans, LA 70112
 5. Tři doporučené dopisy od profesorů, nejlépe z vědeckých tříd. Místo doporučených doporučení, které byly připraveny speciálně pro tuto žádost, mohou být předloženy doporučení v archivu od vysokoškolských úřadů pro rozvoj kariéry, ale potřebujeme víc než jediný souhrnný dopis. Tento rok můžete odesílat dopisy prostřednictvím společnosti CollegeNet. Webová stránka aplikace, která je spojena výše, by měla tento postup vysvětlit.
 6. Obnovit životopis (volitelný). Přihlášky se přijímají průběžně pro semestry na podzim a na jaře. Kvalifikovaní studenti budou považováni za jaro roku 2018, dokud nebude třída naplněna. Kandidáti, kteří se přihlásí po ukončení jarní třídy, budou považováni za přijatelné pro semestr na podzim roku 2018. Veškeré materiály musí být přijaty, aby vaše žádost byla vzata v úvahu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty ... Čtěte více

The Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) is a part of the Tulane School of Medicine. It is organized as an interdisciplinary, interdepartmental, and intercampus program, comprised of faculty actively engaged in biomedical research. The goal of the program is to train scientists in a collaborative scientific community driven by creativity and innovation. Tulane’s Graduate Program in Biomedical Sciences brings together some of the world’s most talented young people with nationally- and internationally-recognized teachers and researchers: all in the context of a vibrant city replete with opportunities both in and out of the lab and classroom. Méně