Magistr veřejného zdravotnictví-zdravotnické služby specializace řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Specializace zdravotnických služeb

Manažeři zdravotnických služeb mají průměrný plat ve výši 98 350 USD a očekávaná míra růstu pracovních míst je mezi rokem 2016 a 2026 20%. V této specializaci zkoumáte mnoho aspektů řízení zdravotnických služeb, aby bylo možné úspěšně provozovat zdravotnické zařízení, jako jsou náklady, kvalita , dostupnost, dodávka, organizace, financování, lidské zdroje a ekonomika zdravotnictví.

Když se v této specializaci rozhodnete pro volitelné principy správy dlouhodobé péče, jste oprávněni sedět na zkoušce Illinois Nursing Home Administrator License a plnit role, jako je programový manažer nebo ředitel, zdravotnický správce a obchodní manažer zdravotnictví.

Hlavní body programu

  • Požadované kredity: 45 kreditních hodin.
  • Cena za hodinu kreditu: 650 USD za hodinu kreditu.
  • Čas do ukončení: Studenti prezenční formy studia mohou absolvovat studium jen za dva roky.
  • Program Modality: Všechny kurzy jsou vyučovány 100 procent online.
  • Akreditace: Rada pro vzdělávání veřejného zdraví (CEPH) - celostátně uznávaný akreditační orgán pro obě školy programů veřejného zdraví a veřejného zdraví.
  • Certifikace: Obě specializace MPH vás připraví na zkoušku Certified in Public Health (CPH), vydanou Národní radou pro zkoušky veřejného zdraví (NBPHE).
  • Specializace zdravotnických služeb: Illinois Ošetřovatelství Home Administrators licenční zkoušky.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Create an educational experience as unique as you, and pursue your passion from day one. Get the preparation you need for a successful life and career and the individual support you deserve. Welcome t ... Čtěte více

Create an educational experience as unique as you, and pursue your passion from day one. Get the preparation you need for a successful life and career and the individual support you deserve. Welcome to where the big university lifestyle meets personal attention. Méně