Master of Physician Assistant Studies

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Physician Assistant Studies

Přehled

Náš akreditovaný program Master of Physician Assistant Studies poskytuje třídu, laboratoře, simulace a klinické rotace, které připravují absolventy na kariéru jako asistenti lékařů.

Komise pro akreditaci pro výchovu pro asistentka pro lékaře (ARC-PA) udělila akreditaci pokračování programu UT Health San Antonio, asistent programu pro lékaře, který byl sponzorován University of Texas

Program magisterské asistentky studia na UT Health San Antonio připravuje asistentky pro své role v rámci zdravotní péče. Náš třída, laboratorní a supervizované klinické zkušenosti kladou důraz na kvalitu péče a klinické dovednosti v oblasti primární péče.

Náš program se skládá ze 126 kreditních hodin výuky a velikost třídy je omezena na celkem 45 studentů.

Program začíná v červnu a trvá nepřetržitě po dobu 30 měsíců. Skládá se ze 14 měsíců v didaktické přednáškové fázi a 16 měsíců v klinické fázi.

Druhá polovina programu zahrnuje sledované klinické rotace, které se vyskytují na místech po celém Texasu. Musíte být připraveni být od San Antonio po určitou dobu a převzít náklady na tyto rotace.

Existuje celá řada interprofesionálních vzdělávacích příležitostí, které jsou k dispozici po celou dobu výuky lékařského asistenta v rámci odboru zdravotnických škol. Kromě toho je výukový program TeamSTEPPS povinnou součástí studijních programů PA studií a je součástí programu PHAS 6004, Preventive Medicine a Community Community Health.

Naši studenti musí dokončit výzkumný projekt před absolvováním.

Jsme UT zdraví San Antonio. od UT Health San Antonio na Vimeo.

Akreditace programu

Komise pro akreditaci pro výchovu pro asistentka pro lékaře (ARC-PA) udělila akreditaci na University of Texas Health Science Center at San Antonio 's Physician Assistant Program, který sponzoruje Texaská univerzita. Další informace o naší akreditaci.

Institucionální akreditace

Centrum University of Texas Health Science Center at San Antonio je akreditováno Komisí na vysokých školách v jižní asociaci vysokých škol a škol, 1866 Southern Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097, které uděluje certifikáty a maturitní, magisterské, doktorské a odborné tituly . Instituce byla naposledy přezkoumána a znovu potvrzena v roce 2008. Akreditace instituce se prodlužuje do roku 2018 a zahrnuje všechny programy nabízené v hlavním kampusu instituce a také programy nabízené na všech rozšířených programových místech.111394_111361_SLP_155d.jpg

Požadavky

  • Bakalářský titul z regionálně akreditované instituce
  • Kompletní předpoklady programu do uzávěrky žádosti
  • Celkově GPA 3.0
  • Celková věda GPA 3.0
  • Zkušenosti v oblasti zdravotní péče, pozorování, stínování a společenské hodiny jsou důrazně doporučovány

Termín podání žádosti

1. října

Výuka

.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We are leaders in health professions education. Our faculty practice within their respective fields, providing the most up-to-date care to patients. They teach our students the latest methods and tech ... Čtěte více

We are leaders in health professions education. Our faculty practice within their respective fields, providing the most up-to-date care to patients. They teach our students the latest methods and techniques. Our faculty members understand current research and translate it into the classroom and clinical experience for our students. Méně