Master of Arts v oblasti správy zdraví a lidských zdrojů

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Vést s soucitem. Spravujte s péčí.
Univerzita Minnesoty v Saint Mary vám pomůže s důvěrou v dosažení vašich cílů v oblasti zdraví a lidských služeb.

Na rychle se rozvíjejícím sektoru zdravotnictví a lidských služeb čekají pracovní pozice na vysoké úrovni a administrátoři. S dovednostmi, které získáte v on-line programu Master of Arts v programu Zdraví a služby pro správu lidských zdrojů ze St. Mary's University v Minnesotě, budete připraveni usilovat o plnění a odměňování vedoucí kariéry s příjmy a příležitostmi, které si zasloužíte.

Získejte tyto základní dovednosti v programu Master of Arts v programu Zdravotnictví a humanitární služby online s volitelnými specializacemi v oblasti lidských zdrojů nebo správy zdravotnictví:

  • Rozvíjet silné vedení a manažerské dovednosti, které podporují kvalitu a udržitelnost v různých zdravotnických a lidských službách.
  • Pochopte efektivní řízení lidských zdrojů, abyste maximalizovali výkon a zajistili kvalitní péči.
  • Rozumět různorodým předpisům a politikám, protože ovlivňují kvalitu a cenovou dostupnost péče.
  • Master finančního řízení, aby vaše organizace v oblasti zdraví a lidských služeb úspěšně a zdravě v rychle se měnících časech.
  • Možnost připravit se na licencování jako správce dlouhodobé péče v Minnesotě.
Pokud byste se chtěli dozvědět více o Saint Mary's on-line magisterské studijní program v oblasti zdravotnictví a humanitních služeb, vyplňte formulář a vyžádejte si další informace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you.

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you. Méně