Master of Arts (MA) v lékařské etice a humanitních vědách

Všeobecné informace

Popis programu

O

Studenti zahajují program Zdravotní etika a humanitní vědy tím, že vytvoří základnu v lékařských humanitních oborech s teoretickými pohledy na etiku. Tento základ dává studentům nástroje k kritickému zkoumání otázek a hodnot relevantních pro poskytování zdravotní péče, výzkumu a zdravotnické organizace, stejně jako schopnost sebereflexe, řešení problémů a rozpoznání různých hledisek. Všichni studenti budou povinni účastnit se kurzu nadace a kurzu výzkumných metod. Na základě zájmů a kariérních cest studentů si mohou zvolit jednu ze dvou směrů: lékařskou etiku s důrazem na klinickou etiku nebo lékařské humanitní obory.

Klinická etická stopa

Kurs klinické etiky v magisterském studijním programu NEOMED vyžaduje celkem 32 semestrálních hodin se šesti hodinami sledovaných v kurzu klinické etiky.

Zdravotnické humanitní záznamy

Kurs klinické etiky v magisterském studijním programu NEOMED vyžaduje celkem 32 semestrálních hodin se šesti hodinami, které jsou zapotřebí sledovat v kurzech lékařských humanitních studií.

Kurz

Požadované kurzy pro obě stopy zahrnují, ale nejsou omezeny na:

  • Základy v humanitních oborech
  • Metody výzkumu
  • Zodpovědné chování výzkumu
  • Cvičení lidských hodnot
  • Magisterská práce
Požadované kurzy pro obě stopy

Osm hodin volitelných vyučovaných fakultou od partnerských škol včetně NEOMED, Kent State University a University of Akron.

Kontakty

Phil Jenkinson

330,325,6501 | pjenkinson@neomed.edu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners ... Čtěte více

Northeast Ohio Medical University is committed to the health, economy, and quality of life in Northeast Ohio through the medicine, pharmacy and health sciences education of students and practitioners at all levels; the development of new knowledge through research in the biomedical, community health and behavioral sciences; and the provision of community service and wellness education throughout the region. Méně
Rootstown černošská čtvrť