O

Studenti zahajují program Zdravotní etika a humanitní vědy tím, že vytvoří základnu v lékařských humanitních oborech s teoretickými pohledy na etiku. Tento základ dává studentům nástroje k kritickému zkoumání otázek a hodnot relevantních pro poskytování zdravotní péče, výzkumu a zdravotnické organizace, stejně jako schopnost sebereflexe, řešení problémů a rozpoznání různých hledisek. Všichni studenti budou povinni účastnit se kurzu nadace a kurzu výzkumných metod. Na základě zájmů a kariérních cest studentů si mohou zvolit jednu ze dvou směrů: lékařskou etiku s důrazem na klinickou etiku nebo lékařské humanitní obory.

Klinická etická stopa

Kurs klinické etiky v magisterském studijním programu NEOMED vyžaduje celkem 32 semestrálních hodin se šesti hodinami sledovaných v kurzu klinické etiky.

Zdravotnické humanitní záznamy

Kurs klinické etiky v magisterském studijním programu NEOMED vyžaduje celkem 32 semestrálních hodin se šesti hodinami, které jsou zapotřebí sledovat v kurzech lékařských humanitních studií.

Kurz

Požadované kurzy pro obě stopy zahrnují, ale nejsou omezeny na:

  • Základy v humanitních oborech
  • Metody výzkumu
  • Zodpovědné chování výzkumu
  • Cvičení lidských hodnot
  • Magisterská práce
Požadované kurzy pro obě stopy

Osm hodin volitelných vyučovaných fakultou od partnerských škol včetně NEOMED, Kent State University a University of Akron.

Kontakty

Phil Jenkinson

330,325,6501 | pjenkinson@neomed.edu

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies »

Poslední aktualizace Květen 5, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020