Master ve veterinární hygienické odbornosti

Všeobecné informace

Popis programu

Master in Veterinary sanitární Odbornost

Veterinární Sanitární Odbornost je věda, která se učí metody kontroly živočišných a rostlinných produktů a veterinárně hygienické vyhodnocení. Jinými slovy, veterinární hygienické odbornost - je oblast veterinární a hygienické učí kontrolní metody potravinářských výrobků a technických surovin živočišného původu a stanovení jejich zdravotnické a veterinární pravidla pro hodnocení.

Práce odborníků veterináře je založeno pouze na normativní dokumenty (pravidla, pokyny, technické předpisy, státní normy, atd.)

Hlavním úkolem BSE - je prevenet infekční šíření chorob u lidí a zvířat prostřednictvím živočišných potravin, krmiv a technických výrobků.

Veterináři posoudit kvalitu divokých průmyslových zvířat a drůbeže, rostlinných potravin, medu a dalších včelích produktů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities ... Čtěte více

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities. The electronic rooms, labs, internet centers, and an electronic library, equipped with modern information technologies at the university serve teaching staff and students. WI –Fi wireless internet system is available in the whole area of university. Méně