Master of veřejného zdraví

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Baštýř univerzity Master of veřejného zdraví (MPH) se zaměřením na vzdělávání Společenství v oblasti zdraví dává studentům znalosti a dovednosti k úspěchu v oblasti veřejného zdraví a prostředí výchovy ke zdraví komunity. Program připravuje studenty, aby se stal certifikované jako společenství výchovy ke zdraví specialistů (CSVŠ).

MPH program zahrnuje 63 kreditů ročníkové práce, které se zabývají pět základních kompetenčních oblastech: biostatistiky, epidemiologie, zdravotní vědy v oblasti životního prostředí, zdravotní politiku a řízení, sociální a behaviorální vědy. Součástí osnov je odborné kurzy a praktické zkušenosti, které umožňují studentům rozvíjet kompetence v oblasti vzdělávání komunita zdravotnictví.

Studenti v programu absolvovat praktikum a vyvrcholení projektu pod dohledem vyhrazené fakulty. Perspektivní sociální spravedlnost je vetkány osnov a čtvrtletní seminář poskytuje úmyslné fórum pro řešení otázek čočkou sociální spravedlnosti.

hybridní večer formát programu je pojme tradiční studenty a pracující profesionály, kteří touží po netradiční plánování chodech.

Program Silné

  • Hybrid-večer formát Samozřejmě, že umožňuje studentům pokračovat v práci, zatímco v programu.
  • Závazek k sociální spravedlnosti a lidských práv, podporující zlepšení kvality a dostupnosti ve zdravotnictví a zdravotní výchovy.
  • Silný poradenství a mentoring přizpůsobit volitelných směrem kariéry zájmy studentů.
  • Praktikum práce a vyvrcholení projekt zaměřený na výchovu ke zdraví.
  • Malé počet žáků ve třídě a dopustil fakulty. Příležitosti vzít volitelných tříd v jiných disciplínách, jako je výživa nebo botanické lék.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Čtěte více

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Méně
Kenmore , San Diego + 1 Více Méně