Master of veřejného zdraví

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

Master samozřejmě veřejného zdraví je určen pro profesionály pracující v různých prostředích, včetně zdravotnických odděleních a místních organizací. Veřejné zdravotničtí se požaduje, aby efektivně vyhodnotit a reagovat na vznikající problémy v oblasti veřejného zdraví. Tento kurz klade důraz na komplexní posouzení všech determinant zdraví, které zahrnují širší sociální a environmentální faktory kromě fyzikálních rizikových faktorů.

Studenti mohou studovat širokou škálu hodnotících procesů a výzkumných metod jako je analýza politiky, ekonomické zhodnocení, epidemiologie a kvalitativních metod. Studenti získají praktické dovednosti v oblasti komunitního rozvoje a podpory zdraví programů, a také dokončit vrcholící výzkumu a praxe zkušenosti s hodnocením současného problém veřejného zdraví.

Po dokončení Master of Public Health, budou studenti vybaveni znalostmi a dovednostmi, aby usilovali o kariéru v oblasti zdravotnictví a souvisejícího průmyslu a vládní organizace, stejně jako příležitosti k dalšímu jejich učení prostřednictvím postgraduálních výzkumných programů (např Master of Research a / nebo doktor filozofie v oblasti veřejného zdraví).

Proč studovat Master of veřejného zdraví?

Západní Sydney University Master of Public Health provádí komplexní posouzení všech determinant zdraví, včetně širších sociálních a environmentálních faktorů kromě fyzikálních rizikových faktorů. To umožňuje zdravotníkům praxi v různých nastavení, včetně zdravotnických služeb a komunitních organizací.

Budete studovat hodnotící postupy a výzkumné metody jako je analýza politiky, ekonomické zhodnocení, epidemiologie a kvalitativních metod. Praktické zaměření dovedností je v programech na podporu zdraví, a budete integrovat výzkum, analytické a praktické dovednosti při vyhodnocování současných problémů v oblasti veřejného zdraví.

Tento kurz poskytuje příležitost rozvíjet dovednosti a získat znalosti nezbytné pro účinnou praxi politiky veřejného zdraví. Master of absolventů v oblasti veřejného zdraví bude určovat povahu komunitních zdravotních problémů a iniciovat kroky vedoucí k definování a zmírnění jejich, zatímco sdružující různé služby jsou k dispozici k řešení zmírnění těchto problémů. Hlavním cílem tohoto zdravotnictví kurzu je podporovat aktivní roli odborníků v oblasti veřejného zdraví při koordinaci příslušné prostředky komunity.

Pracovní příležitosti pro Master of Public Health

Master of absolventů v oblasti veřejného zdraví mohou prozkoumat kariéru v oblastech jak různorodý jako veřejně prospěšné práce, správy nemocnice, bezpečnosti a ochrany zdraví, podpora zdraví a ochranou životního prostředí. Master of Public Health také poskytuje silnou platformu pro další výzkum kvalifikací na univerzitní úrovni.

Poslední aktualizace Led 2017

Informace o škole

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Čtěte více

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Méně
Sydney , Bankstown , Campbelltown , Gunderman , Blacktown , Rydalmere , Penrith , Sydney + 7 Více Méně