Master of farmacie (mpharm)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Program MPharm je čtyřletý program, který integruje tři vzájemně propojené témata:

  • Pacient, nemoc a léky akce
  • Praktický lékař a pacient
  • Léčivé přípravky Projektování a výroba.

MPharm je bakalářský magisterský studijní program s výzkumnými metodami studia na Stage 3 vedoucí k trvalému výzkumného projektu, který tvoří jednu třetinu posledním roce programu.

učení

Každý kurz zahrnuje přednášky, semináře, laboratorní práce, práce v malých skupinách, činnost na základě praxe a úkoly. Existuje také řada stáží v celém programu, takže budete mít prospěch z obou akademických a praxe týkající se prostředí.

Posouzení

Posouzení zahrnuje písemné zkoušky na konci každého roku. Všechny kurzy jsou také průběžné hodnocení, která přispívá zbytek celkové kurzu značkou. Průběžné hodnocení zahrnují praktické výdejní vyšetření, objektivní strukturované klinické vyšetření, prezentací (individuální a skupinové), písemné zprávy, hodnocení laboratorních notebooků, případové studie, eseje a multiple choice otázek. Závěrečné ocenění klasifikace je vypočtena z: 10% Stage 2 celkového stupně, 40% z fáze 3 Celkový stupeň a 50% stupně 4, celkově třídy.

Stát lékárník:

Po kurz založený UK: Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte MPharm titul. Existuje celá řada dalších kroků, projít, než budete moci zaregistrovat Generální farmaceutické rady (GPhC) a praxe jako kvalifikovaný lékárník ve Velké Británii. Jakmile jste dokončili MPharm, budete muset požádat o předběžnou registraci roce, to je místo, kde budete dále rozvíjet dovednosti, získané během svého stupně jako placené zaměstnance v profesionálním prostředí. Vstup na pre-registrace roku je konkurenceschopná a není žádná záruka, že dostanete místo. Podíl těchto pre-registračních míst jsou s NHS, ale většina stáží zahrnují práci s komunitními lékárníky. Opět platí, že byste měli být vědomi toho, že vaše místo na předregistrace rok není zaručeno, jak počet dostupných umístění je závislá na různých faktorech. Jedním z takových faktorů je skutečnost, že dostupnost pre-registračních míst nabízených lékáren komunity může měnit z roku na rok. Zahraniční studenti jsou také velmi pravděpodobně vyžadovat víza, která mohou být v závislosti na splnění řady podmínek, včetně minimálního požadavku na plat. Po dokončení 52 týdnů předregistrace školení, a na které se vztahuje vás prochází registrační zkoušku na konci tréninku, budete mít nárok na registraci na generálním farmaceutické Rady (GPhC) a praxi jako plně kvalifikovaný lékárník.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Čtěte více

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Méně
Londýn , Rochester + 1 Více Méně