Získat zvládnutí potřebných dovedností, aby svou kariéru na další úroveň s Naší Paní z jezera univerzity on-line Master of Arts v poradenství. Program obsahuje osnovy, které jsou v souladu s normami Rady pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP) a nabízí tři specializace specifické pro kariéru:

 • Školní poradenství
  Pomozte studentům všech věkových kategorií vytěžit maximum ze svého vzdělávání, a to hodnocením a nalezením řešení běžných poruch chování a učení, podporou psychického zdraví a prováděním efektivního plánování kariérního rozvoje. Celkový počet kreditů: 48
 • Klinické poradenství duševního zdraví
  Pomozte klientům všech věkových kategorií a kultur překonat své emocionální zdravotní problémy jako klinický poradce v oblasti duševního zdraví v soukromé praxi, ústavní nebo ambulantní agentury, vládní a nevládní zařízení nebo komunitní organizace. Celkový počet kreditních hodin: 60
 • Klinické rehabilitační poradenství
  Zlepšit životy zranitelných skupin obyvatelstva, jako jsou senioři, veteráni, lidé trpící chronickým onemocněním a zdravotním postižením, a zotavit se závislých osob, a pomoci jim spojit se s novými pracovními příležitostmi a zlepšit jejich odborné dovednosti. Celkový počet kreditních hodin: 60

Připravte se na certifikaci

 • Naše školská poradenská specializace vás připravuje k žádosti o certifikaci školního poradenství v Texasu a certifikaci školního poradenství v mnoha dalších státech.
 • Poradenství v oblasti poradenství v oblasti klinického duševního zdraví a klinické rehabilitace vás připraví k podání žádosti o stáž na LPC a poskytne 60 kreditních hodin školení a vzdělávání. *
 • Specializace Klinické rehabilitační poradenství Vás také připravuje na podání žádosti o certifikaci Rehabilitačního poradce (CRC).

Máte-li dotazy týkající se potenciálních certifikací nebo licencí, vyplňte formulář na této stránce a vyžádejte si další informace.

O OLLU

Panna Marie z Lake University byla založena v roce 1895 a je soukromou katolickou univerzitou s hlubokou tradicí služeb pro nedostatečně zasloužené a znevýhodněné populace. Univerzita je akreditována Komisí na vysokých školách Jižní asociace vysokých škol a škol.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o on-line programu poradenství v oblasti poradenství v Panenské univerzitě v Lake University, vyplňte formulář a vyžádejte si více informací.

* Studenti mimo Texas jsou zodpovědní za znalost svých specifických požadavků státu na certifikaci a / nebo LPC licenci.


Panna Marie z Lake University je akreditována Komisí na vysokých školách Jižní asociace vysokých škol a škol, aby udělila bakalářské, magisterské a doktorské tituly.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Our Lady of the Lake University Online »

Poslední aktualizace Duben 15, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
3 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date