HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v oranžový

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Orange je město, Kalifornie, USA byl včleněn jako město v roce 1871. Orange byl také známý jako náměstí města, celé město bylo postaveno kolem náměstí. Město je doma z mála vysokých škol a univerzit. Vzhledem k mnoha rekreačních zařízení na životní prostředí města je velmi zdravé pro vysokoškolské vzdělávání.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v oranžový. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v oranžový. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v oranžový a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v oranžový a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v oranžový přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master of Science v ošetřovatelství (MSN)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
MSc
21 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 May 2021
Angličtina
Kampus
Online forma

Program Master of Science in Nursing (MSN) připravuje RN, kteří již mají přidružený nebo bakalářský titul, aby se v této oblasti dostali zkušeností při vývoji a správě plánů p ...

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Magistr
24 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
15 May 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program Master of Public Health připravuje budoucí vedoucí představitele v oblasti veřejného zdraví k řešení naléhavých otázek veřejného zdraví na místní, státní, celostátní a ...

Čtěte více