HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

MHA Health Administration

Webster University
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Louis Orlando + 1 více

Nyní je čas urychlit kariéru ve zdravotnictví pomocí magisterského programu pro správu zdraví (MHA) z Webster University . Zdravotnický průmysl je jednou z nejrychleji rostoucích oblastí dnešní ekonomiky, a proto je potřeba vysoce kvalifikovaných zdravotnických pracovníků ještě kritičtější.

Master of Public Health a zdraví chování

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Dvojjazyčný stupeň MPH-MSBH byl navržen tak, aby připravoval praktiky, kteří se zavázali k odstranění zdravotních rozdílů, práci s ohroženými skupinami obyvatel a vytváření sociálních a fyzických prostředí, které podporují dobré zdraví pro všechny. Tento program je ideální pro studenty, kteří chtějí širokou a hlubokou znalostní základnu ve veřejném zdraví s důrazem na zdravotní dovednosti v oblasti chování. Kurzy jsou zaměřeny na praxi a zdůrazňují se aplikovatelné dovednosti. Studenti se dvěma stupni absolvují znalosti s cílem navrhnout, realizovat a vést zdravotnické a komunitní programy založené na důkazech.

Magistr aplikovaných věd ve zdravotnictví populace

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké USA online

Dvouletý online magisterský program zaměřený na porozumění a vedení transformace nemocničních a zdravotních systémů na náhradu založenou na hodnotách.

Master of Public Health (MPH)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus 2 - 6 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené státy americké Rootstown černošská čtvrť

Tento netradiční program je zaměřen na pracujícího profesionála, který by chtěl rozšířit svou roli při zlepšování zdraví komunity, zejména v tomto měnícím se prostředí zdravotní péče. Program poskytuje absolventům základy dovedností a znalostí v oblasti veřejného zdraví, včetně analytických dovedností, výzkumných strategií, komunitních metod hodnocení, provádění programů, hodnocení a rozvoje politiky v rámci etického a kulturně citlivého hlediska.

Magistr zdravotní vědy v respirační terapii

Bellarmine University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Louisville

Oddělení Respirační terapie nabízí dvouletý absolventský program pro jednotlivce, který má bakalářský titul v jiné oblasti. Za dva roky mohou kvalifikovaní jedinci získat titul magistra a začít vzrušující kariéru jako respirační terapeut.

Magistr veřejného zdraví

University of Louisville
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Louisville

Master of Public Health (MPH) Program je profesionální titul nabízený University of Louisville School of Public Health and Information Sciences (SPHIS). SPHIS je akreditována Radou pro vzdělávání veřejného zdraví (CEPH).

MS v řízení vývoje léčiv

University of Southern California School of Pharmacy
Kampus Denní studium 2 roky Prosinec 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Program STEM pro řízení vývoje léčiv je určen pro studenty s předklinickými biologickými a farmaceutickými vědami. Zaměřuje se na přípravu vědců na vstupní a střední úrovni se znalostmi a dovednostmi vhodnými pro odbornou praxi v translačním výzkumu, se zvláštním důrazem na oblast přechodu mezi předklinickým objevem léčiv v raném stadiu a vývojem klinických léčiv.

Online Masters ve veřejném zdraví

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké USA online

Veřejné zdraví je základní funkcí moderní společnosti. Podle slov Lékařského ústavu je to "co společně děláme společně, abychom zajistili podmínky, ve kterých mohou být lidé zdraví".

Magistr zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů.

Magistr akupunktury

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Houston + 1 více

Cílem mistra akupunktury

Magistr Lékařských Humanit

Drew University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Madison

Humanizace zdravotnictví je posláním programu Humanitní humanitní studia na Drew University . Učební osnovy rozdělují akademické šetření s reálnými zkušenostmi, aby připravily studenty na kariéru ve zdravotnictví. Studenti se účastní praktik v nemocnicích, neziskových organizacích a dalších zdravotnických organizacích v celém regionu New York City.

Biomedicínský inženýrský absolventský program

Rutgers School of Engineering
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť

Rutgers School of Engineering poskytuje studentům silné technické zázemí a připravuje je na vedení kariéry ve vzrušujících a náročných profesích. Naše výuka i výzkum jsou pevně zakořeněny ve vědeckých principech a zároveň zahrnují znalosti dnešních výzev.

Velitel řízení zdravotnických služeb

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 rok Únor 2020 Spojené státy americké Nový Brunswick + 2 více

Správa zdravotních služeb je rostoucí a měnící se prostor se zvýšenou poptávkou po manažery zdravotní péče, kteří mohou zlepšit obchodní a klinické výsledky. A jak reforma zdravotnictví Zákony prostřednictvím zákona o cenově dostupnou péči i nadále měnit průmyslové standardy a operací, potřeba stává ještě větší.

Magistr veřejného zdraví

University of New Haven
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké 300 + 1 více

Náš Master of Public Health je jedním z nejinovativnějších programů veřejného zdraví ve Spojených státech. Náš interdisciplinární vzdělávací program vás vybaví dovednostmi a zkušenostmi, které vám umožní vyniknout ve zdravotnické pracovní síle 21. století, a umožní vám přispět k úsilí o zlepšení zdraví veřejnosti. Veřejné zdraví je víc než jen práce - je to výzva k tomu, aby se něco změnilo.

Magistr veřejného zdraví

Wright State University
Kampus Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Dayton

Wright State University Boonshoft škola medicíny je potěšena nabídnout Master veřejného zdraví (MPH) míra, postgraduální program pro vůdce ve veřejném zdraví. K dispozici je jak obecná trať, tak podpora zdraví a vzdělávání.