HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

MHA Health Administration

Webster University
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké Orlando St. Louis + 1 více

Nyní je čas urychlit vaši zdravotní kariéru s Master of Health Administration (MHA) od Webster University . Zdravotnictví je jednou z nejrychleji se rozvíjejících oblastí dnešního hospodářství, což ještě více kritizuje potřebu dobře vyškolených odborníků v oblasti zdravotnictví.

Magistr veřejného zdraví

The Milken Institute School of Public Health
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Washington

MPH @ GW je on-line Mistr veřejného zdraví (MPH) z The Milken Institute School of Public Health na Univerzitě George Washington. S třídami vyvinutými a dodávanými světovou třídou GW má MPH @ GW stejné přísné akademické znalosti a kritéria selektivního přijetí jako program na univerzitě.

Master of Public Health a zdraví chování

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Srpen 2019 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Dvojjazyčný stupeň MPH-MSBH byl navržen tak, aby připravoval praktiky, kteří se zavázali k odstranění zdravotních rozdílů, práci s ohroženými skupinami obyvatel a vytváření sociálních a fyzických prostředí, které podporují dobré zdraví pro všechny. Tento program je ideální pro studenty, kteří chtějí širokou a hlubokou znalostní základnu ve veřejném zdraví s důrazem na zdravotní dovednosti v oblasti chování. Kurzy jsou zaměřeny na praxi a zdůrazňují se aplikovatelné dovednosti. Studenti se dvěma stupni absolvují znalosti s cílem navrhnout, realizovat a vést zdravotnické a komunitní programy založené na důkazech.

Master of Public Health (MPH)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus 2 - 6 najděte si doktorské studium práv Srpen 2019 Spojené státy americké Rootstown Township

Tento netradiční program je zaměřen na pracujícího profesionála, který by chtěl rozšířit svou roli při zlepšování zdraví komunity, zejména v tomto měnícím se prostředí zdravotní péče. Program poskytuje absolventům základy dovedností a znalostí v oblasti veřejného zdraví, včetně analytických dovedností, výzkumných strategií, komunitních metod hodnocení, provádění programů, hodnocení a rozvoje politiky v rámci etického a kulturně citlivého hlediska.

Masters in Physiology

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans

Fyziologický program na univerzitě Tulane University v New Orleans, LA, vyvinul magisterský program speciálně navržený tak, aby poskytoval pokročilý výcvik a porozumění funkcí těla a sloužil jako základ pro studium medicíny. Úspěšné dokončení tohoto ročního programu zvýší vaši konkurenceschopnost ve zdravotnických školách nebo obdobných odborných programech. Program zahrnuje pokročilou lékařskou fyziologii, neurofyziologii, molekulární a buněčnou biologii a translační fyziologii. Program je otevřen pro aplikace po celý rok.

Magistr zdravotní vědy v respirační terapii

Bellarmine University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Louisville

Oddělení Respirační terapie nabízí dvouletý absolventský program pro jednotlivce, který má bakalářský titul v jiné oblasti. Za dva roky mohou kvalifikovaní jedinci získat titul magistra a začít vzrušující kariéru jako respirační terapeut.

Master of Applied Science v globálním plánování a řízení zdraví

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Dvouletý online magisterský program, který vybaví studenty potřebnými dovednostmi pro rozvoj udržitelných řešení překračování hranic a prohloubení iniciativ v oblasti zdraví po celém světě. Tento program je zaměřen na studenty, kteří se snaží o budoucnost ve správě.

Magistr zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů.

Online Masters ve veřejném zdraví

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké USA Online

Veřejné zdraví je základní funkcí moderní společnosti. Podle slov Lékařského ústavu je to "co společně děláme společně, abychom zajistili podmínky, ve kterých mohou být lidé zdraví".

Master of Integrative Healthcare Vedení - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Online forma Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Spojené státy americké Houston

Cílem programu Master of Integrative Healthcare Leadership je vycvičit vás jako manažer, ředitel nebo správce zdravotní péče.

Magistr inženýrství v oboru biomedicínského inženýrství

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Washington + 1 více

Mistr inženýrství v regulační biomedicínské inženýrství (rBME) je interdisciplinární program nabízený prostřednictvím katedry biomedicínského inženýrství ve spolupráci s GW School of Medicine a zdravotnických věd.

Biomedicínský inženýrský absolventský program

Rutgers School of Engineering
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Piscataway Township

Rutgers School of Engineering poskytuje studentům silné technické zázemí a připravuje je na vedení kariéry ve vzrušujících a náročných profesích. Naše výuka i výzkum jsou pevně zakořeněny ve vědeckých principech a zároveň zahrnují znalosti dnešních výzev.

Magistr veřejného zdraví

Wright State University
Kampus Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Dayton

Wright State University Boonshoft škola medicíny je potěšena nabídnout Master veřejného zdraví (MPH) míra, postgraduální program pro vůdce ve veřejném zdraví. K dispozici je jak obecná trať, tak podpora zdraví a vzdělávání.

Magistr veřejného zdravotnictví-zdravotnické služby specializace řízení

Northern Illinois University Online
Online forma Denní studium 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké DeKalb

Ve specializaci managementu zdravotnických služeb MPH budete zkoumat mnoho aspektů řízení zdravotních služeb, abyste mohli úspěšně provozovat zdravotnické zařízení, jako jsou náklady, kvalita, dostupnost, dodávky, organizace, financování, lidské zdroje a ekonomika zdravotnictví.

Magistr ve veřejném zdraví - LIU Brooklyn

Long Island University
Kampus Září 2019 Spojené státy americké New York

Master of Public Health (MPH) je profesionální postgraduální studijní program pro jednotlivce, kteří hledají odbornou přípravu a zkušenosti v oblasti aplikovaného veřejného zdraví. Tento 42-kreditový program je dobře zakotven v místní komunitě veřejného zdraví, která má silné pracovní vztahy s komunitními organizacemi a vládními agenturami.