HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Winona

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Winona je univerzitní město v Minnesotě známý pro jeho vyšší vzdělávání atmosférou a městečka pocit. Vysoké školy na území města poskytnout studentům široký výběr oborů z čeho vybírat podle svého zájmu.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Winona. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Winona. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Winona a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Winona a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Winona přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master of Arts v oblasti správy zdraví a lidských zdrojů

Saint Mary's University of Minnesota Online
MA
Zář 2021
<
Denní studium
<
24 měsíce
Angličtina
Online forma

Vést s soucitem. Spravujte s péčí. Univerzita Minnesoty v Saint Mary vám pomůže s důvěrou v dosažení vašich cílů v oblasti zdraví a lidských služeb.

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

Saint Mary's University of Minnesota Online
Magistr
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Online forma

Poslání Panny Marie sloužit neschopným a zlepšujícím se životům ožívá v našem programu Mistr veřejného zdraví. Tento dvouletý on-line kurz vás připraví na úspěch jako veřejný ...

Čtěte více