close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v West Chester

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie u… Čtěte více

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v West Chester. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v West Chester. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v West Chester a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v West Chester a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v West Chester přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
West Chester University Of Pennsylvania
West Chester, Spojené státy americké

Absolventský certifikát v gerontologii je interdisciplinární program, který má sloužit jednotlivcům, kteří jsou nyní zaměstnáni nebo předvídají práci v oblasti stárnutí. Stude ... +

Absolventský certifikát v gerontologii je interdisciplinární program, který má sloužit jednotlivcům, kteří jsou nyní zaměstnáni nebo předvídají práci v oblasti stárnutí. Studenti si rozšíří formální a praktické znalosti o starších dospělých, jejich rodinách a pečovatelích. Program osvědčení poskytuje studentům dokumentaci o jejich akademickém vzdělání v oboru. -
Magistr
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory