$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v West Haven

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání zuří již delší dobu. Kurzy jsou… Čtěte více

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání zuří již delší dobu. Kurzy jsou strukturované jako týdenní on-line konferencí, komunikace se školitelem a dalšími žáky se odehrává ve virtuálním výukovém prostředí. On-line kurzy jsou určeny, aby se vešly kolem svého kalendáře, přístup kurz kdykoli je to vhodné pro vás.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město West Haven se nachází ve státě Connecticut hosting populaci více než 55.000 obyvatel. Město je také známé pro bytí domov na University of New Haven vedle nejrůznějších škol.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v West Haven. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v West Haven. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v West Haven a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v West Haven a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v West Haven přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of New Haven
300, Spojené státy americké

Mistr v oblasti veřejného zdraví je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí mít smysluplnou kariéru pomáhající lidem a komunitám vlivným způsobem. Ať už je to na půli cesty po c ... +

Mistr v oblasti veřejného zdraví je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí mít smysluplnou kariéru pomáhající lidem a komunitám vlivným způsobem. Ať už je to na půli cesty po celém světě, nebo přímo ve vašem dvorku, budete připraveni identifikovat zdravotní problémy a implementovat zdravotní programy, které lidem pomohou žít lepší životy. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma