HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Twentynine Palms Kalifornie je malé město v pouštích jihovýchodní Kalifornie. Kromě teplého počasí se města, jeho univerzity známé pro jejich připojení k filmové a zábavní průmysl.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr ergoterapie

University of Texas at Tyler College of Nursing and Health Sciences
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Master of Occupational Therapy (MOT) je základní program pro Certified Occupational Therapy Assistants (COTA) s bakalářskými tituly, kteří by se chtěli stát registrova ...

Čtěte více