HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Topeka

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Topeka je hlavní město státu Kansas, a jako mnoho kapitálu, je jeho ekonomika primárně založen na politiky a vzdělávání. Město je domovem mnoha univerzit, které poskytují specializaci ve všech oblastech, včetně ošetřovatelské, obchodní a teologii.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Topeka. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Topeka. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Topeka a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Topeka a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Topeka přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr zdravotnictví

Washburn University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
21&nbsp;-&nbsp;42 měsíce
Angličtina
Online forma

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni ...

Čtěte více