HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Uvedena jako největší město ve státě Texas a čtvrté největší celostátní počtu obyvatel, je město Houston proslulý masivní a jedinečné panorama, která ji definuje. Kromě toho, že více než 2 miliony lidí bydlí zde, město má čtyři státní univerzity v rámci svých hranic. To nezahrnuje větší počet soukromých vysokých vzdělávacích institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v biologii a zdravotní politice

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Tento titul je zaměřen na školení studentů v biologických vědách a zdravotní politice se záměrem vytvořit nové možnosti pro studenty vědy, kteří mají zájem pracovat na řízení ...

Čtěte více

Mistr akupunktury

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magistr
M.D.
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Cílem mistra akupunktury

Čtěte více

Master of Integrative Healthcare Vedení - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Online forma

Cílem programu Master of Integrative Healthcare Leadership je vycvičit vás jako manažer, ředitel nebo správce zdravotní péče.

Čtěte více